Czas na świeżą krew! Ghost zapowiedział nadejście nowego Papy Emeritusa

Aleksandra Degórska
03.04.2018 11:53
Ghost zapowiada nowego Papę Emeritusa|undefined Fot. kadr z wideo

Nadchodzi nowe! Wraz z pojawieniem się nowego wydawnictwa Ghost poznamy również nowego przywódcę demonicznego kościoła.

Nowy album to nowy papież i zupełnie nowy rozdział. „Pontyfikat” danego papieża pokrywa się z czasem promowania albumu. Papa Emeritus III odpowiedzialny był za album „Meliora” i już od jakiegoś czasu Ghost zabiera się za wprowadzenie nowości w swoim demonicznym kościele.

30 września 2017 podczas koncertu Ghost w szwedzkim Göteborgu Papa Emeritus III został porwany i na scenie pojawił się inny, znaczenie starszy Papa, który zapowiedział nowy rozdział. Ten sam staruszek pojawił się w najnowszym wideo grupy, w którym znalazła się zapowiedź objęcia rządów przez nowego lidera zespołu.

Ghost zapowiada nadejście nowego Papy Emeritusa

W 3-minutowym nagraniu stary Papa Emeritus rozmawia z kobietą, która namawia go do tego, by młodzi objęli władzę. Zobaczcie, jak prezentuje się to video:

Jak na razie zespół zapowiedział, że jeszcze w kwietniu 2018 otrzymamy singiel „Rats” promujący nadchodzący krążek zespołu. Do nagrań doszło w 2017 roku w Artery Studios w Sztokholmie wraz z producentem Tomem Dalgety, który ma na swoim koncie współprace również z Opeth, czy Royal Blood. Za mix natomiast odpowiada Andy Wallace.

We wszystkich papieży wcielał się Tobias Forge. Wcześniej tożsamość Bezimiennych Ghouli była skrupulatnie ukrywana, jednak przy okazji procesu sądowego między Forgem, a byłymi członkami zespołami ujawniono nazwiska kilku dawnych muzyków Ghosta. Lider formacji pozbawił ich dochodów z koncertów i sprzedanych płyt, a przynajmniej nie wypłacił im tyle, ile uważaliby za sprawiedliwe.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.