Czy Lenny Kravitz i Joe Cocker zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
08.10.2018 12:30
Lenny kravitz i Joe Cocker w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wypadli w rolach Lenny'ego Kravitza i Joe Cockera.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularny program telewizyjny i widzowie mogą oglądać obecnie już 10 sezon talent show. W programie biorą udział gwiazdy, które muszą wcielać się w role słynnych muzyków zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Mateusz Ziółko jako Lenny Kravitz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 5. odcinku Rafał Szatan zagrał Dawida Podsiadłę, nie zabrakło tez rockowego akcentu. Mateusz Ziółko wylosował rolę Lenny'ego Kravitza i przeszedł sporą metamorfozę. Wokalista wykonał utwór „American Woman”, który oryginalnie stworzył kanadyjski zespół The Guess Who w 1970 roku.

Kompozycja doczekała się wielu coverów, z czego najsłynniejszym wykonaniem jest właśnie wersja Kravitza, który wziął na warsztat kompozycję w 1999 roku z myślą o soundtracku do filmu „Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy”.

Posłuchajcie, czy Mateusz Ziółko dobrze wypadł w doli Lenn'ego Kravitza:

Jeżeli macie ochotę zobaczyć gitarzystę w akcji, to Lenny Kravitz zagra koncert w Polsce już 8 maja 2019 w Atlas Arenie w Łodzi.

Adriana Kalska jako Joe Cocker w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aktorka znana jest szerszej publiczności z serialu „M jak miłość”. Adriana Kalska w 5. odcinku talent show Twoja Twarz Brzmi Znajomo miała trudne zadanie, bo musiała wcielić się w męską rolę. Kobieta zaśpiewała słynny utwór „Unchain My Heart”, który w oryginalne nagrał Ray Charles.

Czy aktorce udało się podrobić charakterystyczną chrypkę Joe Cockera?

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 10. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo dotychczas zobaczyliśmy gwiazdy w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona, jak również Phila Collinsa oraz Liam Gallagher i Bono. Natomiast Mateusz Ziółko wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego i wzruszył jurorów do łez.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.