Czy Tina Turner i David Bowie zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
25.09.2017 16:00
Czy Tina Turner i David Bowie zabrzmieli znajomo? Fot. kadr z wideo

Beata Olga Kowalska i Olga Szomańska wykonały utwór „Tonight”. Czy poradziły sobie z trudnym aktorskim zadaniem?

Gdy dwie gwiazdy łączą siły i postanawiają razem pojawić się na scenie - wtedy dzieje się w muzycznym świecie naprawdę dużo. Artyści, chociaż i tak mają bardzo dużo na głowie, to znajdują również czas na to, żeby skusić się na projekty poboczne. Ozzy Osbourne i Lita Ford, Peter Gabriel i Kate Bush, Gary Moore i Phil Lynott - takie rockowe duety to naprawdę mieszanka wybuchowa.

Również para David Bowie i Tina Turner to niesamowity duet, który wykonał utwór „Tonight”. Oryginalnie kompozycja pojawiła się na płycie Iggy'ego Popa zatytułowana „Lust for Life” i jej współtwórcą jest właśnie Bowie, który odpowiada za muzykę w tym utworze.

Podczas telewizyjnego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo dwie uczestniczki miały trudne zadanie, bowiem musiały zaśpiewać właśnie „Tonight” udając Turner i Bowiego. Zobaczcie, jak Beata Olga Kowalska i Olga Szomańska poradziły sobie z tym zadaniem.

W tym samym odcinku Marcel Sabat wcielił się w Ozzy'ego, natomiast Mariusz Ostrowski wykonał numer Rogera Watersa. Już niejednokrotnie mogliśmy oglądać uczestników różnych edycji Twoja twarz brzmi znajomo, którzy udawali gwiazdy rocka. Paweł Jesionowski pojawił się w roli Tilla Lindemanna, natomiast Jamesa Hetfielda został odegrany przez Krzysztofa Kwiatkowskiego. Pojawił się również sobowtór Freddiego Mercury'ego, za którego odpowiedzialny był Sławomir Zapała. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.