Czy powrót Rage Against The Machine jest możliwy? Tom Morello odpowiada

19.06.2019 09:58
Tom Morello Rage Against the Machine|undefined Fot. . shutterstock.com

Masa osób zastanawia się, czy powrót Rage Against The Machine jest w ogóle możliwy? W ostatnim wywiadzie Tom Morello postanowił wypowiedzieć się na ten temat. Gitarzysta rozwiał wątpliwości fanów.

Tom Morello to gitarzysta, który jest znany przede wszystkim z występów z grupą Rage Against the Machine. Muzyk współpracował również z Chrisem Cornellem, z którym stworzył Audioslave. Jego pierwszy zespół rozpadł się w październiku 2000 roku. Powodem było odejście wokalisty, Zacka de la Rochy. Fani jednak dalej liczą na to, że muzycy połączą siły i kiedyś znowu wspólnie wystąpią. Tom Morello postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Tom Morello o powrocie Rage Against the Machine

W wywiadzie dla Alternative Press gitarzysta został zapytany o to, czy muzyka RATM mogłaby w tych czasach zaistnieć. Tom odpowiedział:

Myślę, że nigdy nie było tak dobrego czasu dla Rage Against the Machine i dla muzyki... Przez całą swoją karierę próbowałem tworzyć muzykę, która jest bezkompromisowa pod względem instrumentalnym jak i literackim, na tym właśnie opierał się Rage Against the Machine. Jeśli koncert Rage'ów kiedykolwiek się wydarzy, byłbym szczęśliwy móc w tym uczestniczyć.

Przeczytaj także

Kiedy gitarzysta został zapytany, czy powrót jest w ogóle możliwy, Morello odpowiedział:

Nie ma na ten temat rozmów, przykro mi to mówić. Kiedy fani lamentują nad tym, że Rage Against the Machine nie istnieje, mogę powiedzieć, że jest masa muzyki, która przemawia za tamtym okresem, włączając w to Atlas Underground [...]. Jeśli brakuje Ci Rage Against the Machine - załóż zespół. To Twój czas - zrób to. Nie siedź i nie czekaj, bo tracisz czas czekając na zespoły, żeby wyłoniły się z ciemności i Cię uratowały. To Twój czas, żeby złapać za gitarę, gramofon czy cokolwiek innego, a nawet Ableton i mieć coś do powiedzenia.

To chyba rozwiało wszystkie wątpliwości fanów.

Zobacz także: Tom Morello dołączył na scenie do Muse

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.