Dom, w którym Chester Bennington popełnił samobójstwo, został sprzedany za prawie 8 mln zł

01.10.2018 12:07
Dom Chestera Benningtona z Linkin Park|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Była żona muzyka postanowiła ostatecznie rozstać się z miejscem, w którym spędzała z nim wspólne chwile. Rezydencja w Los Angeles znalazła nowego właściciela. 

Choć trudno uwierzyć, że znaleźli się tacy, którzy chcą zamieszczać w domu naznaczonym piętnem śmierci, dom Chestera Benningtona został sprzedany za ponad 2 mln dolarów, czyli około 8 mln złotych polskich. Rezydencja Palos Verdes Estates w hrabstwie Los Angeles, w której 20 lipca 2017 Chester Bennington popełnił samobójstwo, według opisu ma m.in. 5 sypialni i 4 łazienki, zaś teren otoczony jest klifami, dzięki czemu okolica jest bardzo bezpieczna. 

Na działce znajduje się także prywatny basen oraz SPA, zaś cała rezydencja ma łącznie powierzchnię ok. 370 metrów kwadratowych. Początkowo dom został wystawiony na sprzedaż za 2,480 mln dolarów, jednak z powodu braku zainteresowania cena została obniżona najpierw do 2,399 mln dolarów, następnie do 2,385 mln, 2,350 mln i ostatecznie nowy właściciel nabył go za 2,165 mln dolarów.

Tak prezentuje się była rezydencja Chestera Bennigtona i Talindy Bennington na zdjęciach:

Apele wdowy po Chesterze Benningtonie

Na początku stycznia 2018 wdowa po Chesterze Benningtonie, Talinda Bennigton, apelowała do fanów, żeby nie zostawiali pod domem kwiatów i pamiątek po zmarłym muzyku. Poprosiła za to, żeby zanosili je do wytwórni Linkin Park - Warner Brothers. Kobieta przyznała także, że zmieniła już miejsce zamieszkania a wielbiciele przychodząc w miejsce, gdzie Bennigton odszedł, są problemem dla nowych lokatorów. Ostatecznie kilka tygodni później kobieta zdecydowała się wystawić dom na wynajem za 8 800 dolarów miesięcznie.

 

Justyna Kierzkowska|undefined
Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.