Dr Misio pokazał klip do "Zmartwychwstaniemy"

Aleksandra Degórska
15.01.2019 12:25
Dr Misio|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk grupy Dr Misio, w którym główną rolę zagrał Arek Jakubik.

14 stycznia 2019 Arek Jakubik świętował 50. urodziny. Z tej okazji w internecie ukazał się nowy teledysk zespołu Dr Misio do tytułowej piosenki z trzeciego krążka zatytułowanego „Zmartwychwstaniemy”. Premiera albumu odbyła się 12 maja 2017 roku. Na płycie znalazło się 11 piosenek, przy czym Arkadiusz Jakubik jeszcze przed premierą zdradził, że śpiewa „smutne piosenki o miłości i śmierci”.

Dr Misio pokazał klip do "Zmartwychwstaniemy"

Słowa do utworu napisał Krzysztof Varga, zaś za reżyserię odpowiadają Oskar Marciniuk i Marcin Kurowski. Teledysk rozpoczyna się od pokazania osób siedzących na wspólnej terapii, którą prowadzi wokalista, ale w rzeczywistości wcale nie jest terapeutą. Jak się rozwinie akcja teledysku?

Na płycie "Zmartwychwstaniemy" pojawił się również utwór "Mordor", do której również zaprezentowano teledysk. Oczywiście w nagraniu pokazano wyścig szczurów w warszawskim "Mordorze".

Arek Jakubik z solową płytą „Szatan na Kabatach”

Wokalista zdążył w międzyczasie wydać solowy materiał 20 kwietnia 2018. Na albumie "Szatan na Kabatach" pojawiły się takie single, jak "Dziś w Internecie", "Szatan na Kabatach" czy "Niemost". Przy albumie muzyk odwołał się do swoich idoli z lat 80.:  Joy Division, Krafwerk czy Bauhaus. Co więcej Arek Jabubik znalazł czas na wcielenie się w jedną z ról w głośnym filmie "Kler" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.