Eddie Vedder na koncercie w Krakowie ujawnił, przy którym utworze fani Pearl Jam uprawiają seks

Maciej Koprowicz
05.07.2018 11:27
Eddie Vedder na koncercie w Krakowie ujawnił, przy którym utworze fani Pearl Jam uprawiają seks Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

3 lipca 2018 podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków wokalista Pearl Jam zażartował, że jeden z jego utworów wyjątkowo skutecznie pomaga fanom w fizycznym zbliżeniu.

Tegoroczny koncert Pearl Jam w Polsce  już za nami. Legenda grunge’u pomimo prawie 30 lat na scenie wciąż jest w świetnej formie. Wychowała całe pokolenie fanów, którym teraz pomaga… płodzić nowych.

Przed wykonaniem „Just Breathe”, jednej z najpiękniejszych ballad w dorobku Pearl Jam, Eddie Vedder opowiedział krakowskiej publiczności o emocjach, jakie wzbudza ona wśród fanów zespołu. Jego zdaniem ten utwór jest dla nich… ulubioną ścieżką dźwiękową do seksu.

Ludzie zakochują się, słuchając naszej muzyki. Może nawet pieprzą się do piosenki, która będzie następna…

Zaraz potem Eddie żartobliwie zreflektował się, że na widowni zasiedli również bardzo młodzi słuchacze. W tym… jego własne córki, Olivia i Harper.

O Jezu, moje córki tu są… Mają 14 i 9 lat!

Pearl Jam w Krakowie – galeria

Wokalista Pearl Jam chętnie żartował między piosenkami, ale na koncercie nie zabrakło również poważniejszych tonów. Jedna z wizualizacji, przy piosence „Lightning Bolt”, przedstawiała logo Strajku Kobiet, protestującego przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Zobaczcie naszą fotorelację z koncertu w obiektywie Romany Makówki.

Muzyka do seksu – jaka jest najlepsza?

Muzyka jest dobra na każdą okazję. A zatem, również w łóżku. W naszej sondzie zapytaliśmy Was o to, który gatunek muzyczny jest najlepszy do seksu. Jaki wybraliście? Sprawdźcie sami!

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.