Eddie Vedder wykonał na solowym koncercie cover Nine Inch Nails

Aleksandra Degórska
30.03.2018 12:50
Eddie Vedder z Pearl Jam|undefined Fot. Reporter / East News

Wokalista Pearl Jam skusił się na cover „Hurt”. Posłuchajcie, jak wypadł występ Eddiego Veddera.

Frontman Pearl Jam jest mistrzem coverów i żaden repertuar nie jest mu straszny. Eddie Vedder jest jednym z najciekawszych rockowych głosów i podczas solowego koncertu w Sao Paulo 28 marca 2018 oprócz swoich kompozycji zaprezentował sporo ciekawych coverów.

Aż 14 z 27 utworów nie pochodziło z repertuaru Pearl Jam czy solowego dorobku Veddera. Widzowie usłyszeli tego wieczoru covery m.in. Johna Lennona, The Clash, czy Pink Floyd. Eddie Vedder skusił się również na piosenkę Trenta Reznora.

Eddie Vedder w repertuarze Nine Inch Nails

Muzyk wybrał utwór „Hurt” pochodzący z płyty „The Downward Spiral” Nine Inch Nails. Utwór doczekał się wielu coverów - najsłynniejszy jest ten w wykonaniu Johnny’ego Casha z 2002 roku z albumu „American IV: The Man Comes Around”.

 Sprawdźcie zatem, jak Eddie Vedder wykonał ten utwór:

Posłuchajcie również coveru U2 „Bad”:

Koncert Pearl Jam w Polsce w 2018

Pearl Jam będziemy mogli już niebawem usłyszeć na żywo w Polsce. Zespół zagra 3 lipca 2018 w TAURON Arenie Kraków. Bilety na to wydarzenie możecie zakupić na eBilet.com.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.