Evan Rachel Wood dokonała aborcji w trakcie związku z Mansonem. Jak na to zareagował muzyk?

10.03.2022 10:33
Evan Rachel Wood dokonała aborcji w trakcie związku z Mansonem. Jak na to zareagował muzyk? Fot. Bauer Griffin/KEOLA/East News

Już niedługo na HBO Max pojawi się film dokumentalny "Jak feniks", a w sieci pojawiły się kolejne fragmenty, które zapowiadają produkcję o przejściach Evan Rachel Wood.

Evan Rachel Wood dokonała aborcji. Jak na to zareagował Marilyn Manson?

Jak czytamy w rozmowie z NY Post, Wood wyjaśniła, że Manson był całkowitym przeciwnikiem antykoncepcji i od początku ich związku Wood starała się eksperymentować z różnymi środkami, ale żaden nie pasował muzykowi.

Polecamy

Cytując Evan Rachel Wood:

Od początku naszego związku miał problem z jakąkolwiek antykoncepcją, którą stosowałam – przetestowałam każdy rodzaj, żeby sprawdzić, który mu się spodoba, ale on nie polubił żadnego z nich, więc po prostu nie chciał, żebym stosowała antykoncepcję.

Aktorka w końcu zaszła w ciążę i zdecydowała się na aborcję. Marilyn Manson towarzyszył jej w klinice podczas oczekiwania na zabieg, ale po wszystkim miała od niego usłyszeć:

Kiedy było już po wszystkim, usłyszałam: "Zrób mi obiad". I pamiętam, że powiedziałam: "Mam odpoczywać - moje ciało przeszło traumę". Ale jego to nie obchodziło.

Polecamy

Cała sytuacja doprowadziła aktorkę do załamania nerwowego. Wood w pewnym momencie podobno próbowała nawet targnąć się na swoje życie:

Poszłam do łazienki, wzięłam szklankę, rozbiłam ją na podłodze i po prostu zaczęłam dłubać w nadgarstkach tak mocno, jak tylko mogłam.

Po tym aktorka zadzwoniła do swojej matki i oznajmiła jej, że musi się jak najszybciej dostać do szpitala. Więcej szczegółów na temat związku Wood i Mansona mamy poznać we wspomnianym filmie dokumentalnym "Jak feniks", który zadebiutuje na HBO Max już 14 marca 2022 roku. Przypominamy też, że Manson niedawno złożył przeciwko aktorce pozew, w którym m.in. zarzuca jej fałszowanie dowodów, w tym podszywanie się pod agenta FBI. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.