Foo Fighters prezentuje animowane making of płyty „Concrete And Gold”

Maciej Koprowicz
18.09.2017 13:44
Foo Fighters prezentuje animowane making of płyty „Concrete And Gold” Fot. kadr z wideo

Dziesiąty album studyjny Foo Fighters ukazał się 15 września 2017. Zespół zdradził jego tajemnice w specjalnym animowanym filmie typu making of.

Premiera „Concrete And Gold” to zdecydowanie jedno z rockowych wydarzeń roku. Foo Fighters umiejętnie podgrzewali atmosferę oczekiwania na album, intrygując fanów zapowiedziami gościnnych występów wielkich gwiazd popu i rocka, w tym Justina Timberlake’a i sir Paula McCartneya. Apetyt rozbudzał także zabawny animowany trailer.

Dziś wiemy już wszystko o nowym krążku grupy Dave’a Grohla, który trafił do sklepów 15 września 2017 roku. A jeszcze więcej dowiedzieć się możemy dzięki wideo typu „making of” na temat płyty. W dowcipnym animowanym filmiku lider zespołu opowiada między innymi o okolicznościach zaangażowania producenta Grega Kurstina oraz współpracy z zaproszonymi na płytę gośćmi -  wokalistą Boyz II Men, Shawnem Stockmanem, saksofonistą Davem Kozem, Allison Mosshart z The Kills i Justinem Timberlakiem. 

Zastanawia fakt, że Dave nie wspomina o pracy z Paulem McCartneyem. Ale ponieważ widzimy go w ostatniej scenie, możemy spodziewać się, że Beatlesowi i jego perkusyjnym partiom poświęcony zostanie osobny filmik.

„Concrete And Gold” promują dwa oficjalne single, do których powstały teledyski – „Run” i „The Sky Is A Neighborhood”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.