Ghost zatrudnił byłego muzyka Korna?

Jakub Gańko
27.03.2017 10:55
Ghost zatrudnił byłego muzyka Korna? Fot. kadr z wideo

Wskazują na to ostatnie tweety koncertowego ex-klawiszowca Korna, Zaca Bairda. Zobaczcie też pierwsze nagrania z koncertu nowego składu Ghosta.

Po tym, jak tylko jedna osoba odebrała szwedzką nagrodę Grammis, nasiliły się spekulacje, że Papa Emeritus zwolnił cały zespół i znalazł nowych muzyków. W odpowiedzi jeden z Bezimiennych Ghouli wyznał, że skład zespołu zmieniał się już 10 razy i to nic nowego przy formule formacji.

Jedynym stałym członkiem formacji zdaje się być Tobias Forge. 24 marca 2017 roku muzyk zadebiutował z nowymi kolegami w ramach pierwszego koncertu trasy promującej EP-kę „Popestar” wydaną we wrześniu 2016 roku. Występ miał miejsce w Norwich UEA.

Mamy dla Was wideo z tego wieczoru:

Dzięki tym nagraniom wiemy już, jak nowy skład Ghosta prezentuje się na scenie. Kim są jednak poszczególni muzycy? Okazuje się, że jednym z nich może być Zac Baird - klawiszowiec, który jeszcze do niedawna występował na żywo z Kornem. Wskazują na to jego ostatnie wiadomości na Twitterze.

zac1 Fot. foto: twitter.com/justcallmehorse
zac2 Fot. foto: twitter.com/justcallmehorse

Sprawa wydaje się przesądzona. Muzyk przyznał w powyższych tweetach, że spędza prawie cały w kostiumie. Również jego informacje o koncertach i aktualnym miejscu przebywania pasują idealnie do trasy Ghosta. A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jedno zdjęcie z jego Instagrama...

Tymczasem już 21 kwietnia 2017 roku Ghost zagra w warszawskiej Stodole - również w ramach promocji EP-ki „Popestar”. Jeszcze w 2017 roku ma się też ukazać następca „Meliory”.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.