Gitarzysta Slayera krytykuje współczesnych raperów: Wystarczy wydziarać sobie całą mordę i jesteś gwiazdą

Joanna Chojnacka
03.06.2019 14:55
Gary Holt|undefined Fot. kadr z wideo

W jednym z wywiadów Gary Holt opowiedział, co myśli o sławnych raperach. Przyznał, że kiedyś słuchał tego gatunku, ale dzisiaj ma twórcom wiele do zarzucenia.

18 maja 2019 roku gitarzysta Slayera i grupy Exodus, Gary Holt pojawił się w Rock City Music Company w Michigan. Muzyk opowiedział zebranym fanom kilka historii ze swojej burzliwej kariery oraz zagrał klasyczne riffy, doskonale znane wielbicielom metalu.

Gary Holt ze Slayera krytykuje współczesnych raperów

Muzyk został także zapytany o aktualną kondycję hip-hopu. Okazało się, że Holt nie ma zbyt dobrego zdania o kierunku, w którym zmierza ten gatunek.

Lubię oldschoolowy rap. Może po prostu jestem stary, ale w dawnych czasach raperzy dbali o rytm. Byli funkowi. Teraz nawet nie mają za grosz poczucia rytmu, nie umieją nawet rymować. Spie*rzyli to.

Jesteś młodym człowiekiem i chcesz zrobić karierę w rapie? Wydziaraj sobie k*rwa całą mordę. Wtedy będziesz pie*rzoną gwiazdą rapu. Kiedyś było tak, że jak ktoś zazgonował w busie i zasnął, to inni mazali go po gębie markerami. A teraz ludzie chcą tak wyglądać celowo. To poje*ane.

Przeczytaj także

Poza tym Holt stwierdził także, że muzyka hip-hopowa jest popularniejsza niż rockowa, bo raperzy potrafią sprytnie wybijać się w social mediach.

Rap jest pie*rzonym numerem jeden w Ameryce, bo istnieją media społecznościowe. Raperzy zawsze publikują tam jakieś rzeczy i piszą: "Zobacz, co mam. To moje diamenty i inne gó*na". Jakiś 18-latek kupił sobie Rolls-Royce'a tylko po to, żeby móc rozwalić szyby i pochwalić się tym na Instagramie. Okej, jesteś pie*rzonym dupkiem, jesteś głupi i mam nadzieję, że kiedyś zabraknie ci pieniędzy i będziesz ku*wa musiał ssać ku*asa za śmietnikiem, żeby coś zarobić.

Slayer w Polsce

Grupa Slayer zagra ostatni w historii koncert w Polsce już 4 czerwca 2019 roku w Arenie Gliwice. Koncert będzie częścią trasy World Final Tour i podziękowaniem dla polskich fanów za ciepłe przyjęcie na poprzednim występie Slayera w Łodzi. W roli supportu Slayera w Gliwicach zobaczymy jedną z najpopularniejszych grup metalowych w Polsce - formację Behemoth.

Zobacz tez: Slayer podał do sądu organizatora festiwalu, który nie zapłacił grupie za koncert 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.