Jack Black zagrał przebój Davida Bowiego z mnóstwem dzieciaków w ramach School of Rock

10.11.2021 12:31
Jack Black zagrał przebój Davida Bowiego z mnóstwem dzieciaków w ramach School of Rock Fot. Paramount/Courtesy Everett Collection/East News

Jack Black od wielu lat angażuje się w wiele interesujących inicjatyw. Tym razem artysta wziął udział w akcji na 50-lecie "oryginalnej Szkoły Rocka".

Jack Black zaśpiewał kawałek Davida Bowiego z dzieciakami ze "Szkoły Rocka"

Na wiele lat przed tym, gdy Jack Black pojawił się w filmie "School of Rock", Blue Bear School of Music w San Francisco uczyła swoich studentów tajników rocka, popu i bluesa. Teraz ta "oryginalna szkoła rocka" hucznie obchodzi swoje 50. urodziny. Z tej okazji Black w towarzystwie nastoletnich uczniów BBS zagrał klasyk Davida Bowiego - mowa tu o "Suffragette City". 

Polecamy

Poniżej znajdziecie wideo z wykonaniem przeboju Bowiego przez Blacka i dzieciaki:

Blue Bear School of Music zostało otwarte w 1971 roku i przez te 50 lat działania było domem dla około 40 tysięcy uczniów. Organizacja non-profit oferowała swoim uczniom płatne, a także bezpłatne zajęcia dla muzyków w każdym wieku.

Polecamy

Jak w oświadczeniu prasowym napisał Jack Black:

Mój dobry przyjaciel Paul Cummins powiedział mi o Blue Bear i niesamowitej robocie, którą wykonują od tylu lat. Oczywiście, że wykorzystałem okazję i zagrałem z gwiazdorskim zespołem naszą wersję Bowiego. Było super. Co za zaszczyt! Uczą dzieciaki rocka od 1971 roku. Świetne miejsce - Blue Bear to oryginalna szkoła rocka!

Na tym celebracja się jednak nie kończy, bo 16 listopada ruszy aukcja, na której będzie można wylicytować bilety na nadchodzące koncerty Metalliki z okazji 40-lecia działalności grupy, a także gadżety podpisane przez m.in. Eddiego Veddera. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.