Jak brzmi „Lonely Day” System of a Down po rosyjsku?

Aleksandra Degórska
09.03.2018 16:42
Cover System of a Down po rosyjsku|undefined Fot. kadr z wideo

Znany nam już dobrze YouTuber tym razem skusił się na repertuar System of a Down. Posłuchajcie, jak tym razem wypadł.

Niejednokrotnie na serwisie Antyradio.pl mogliście przeczytać o coverach znanych utworów w języku rosyjskim. Za przeróbki odpowiedzialny jest YouTuber z kanału Radio Tapok, który sam lubi tłumaczyć angielskie teksty na swój ojczysty i naprawdę wychodzi mu to całkiem zgrabnie - w końcu język rosyjski jest naprawdę melodyjnym językiem.

Po przeróbkach kawałków grup m.in. Rammstein, 30 Seconds to MarsThree Days Grace czy Nirvany teraz nadszedł czas na System of a Down. Tym razem YouTuber nie nagrał specjalnego klipu - wcześniej muzyk starał się odwzorować klimat oryginalnego teledysku. Najwidoczniej wokalista nie nadąża już z nagrywaniem również klipów.

Coverów „Lonely Day” jest naprawdę dużo - oto kolejny z nich, ale w języku rosyjskim. Obejrzyjcie nagranie od 01:30 minuty.

Jeśli jeszcze się nie znudziliście przesłuchiwaniem coverów tego utworu, to polecamy Wam nagranie małego chłopca, który zaśpiewał „Lonely Day” i zachwycił samego Serja Tankiana.

Nowa płyta System of a Down

Perkusista John Dolmayan jeszcze w 2016 roku twierdził, że nowe dźwięki pojawią się w 2017 roku. Natomiast basista Shavo Odadjian wrzucał zdjęcia ze studia, jednak potem stwierdził, że nie wiadomo co będzie dalej z płytą. Sam Serj Tankian stwierdził, że chociaż zespół ma już nowe utwory to nie wie, co dalej ma z tym robić. Fanom pozostaje zatem tylko czekanie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.