Jak dobrze znasz Chada Kroegera z Nickelback? [QUIZ]

Maciej Koprowicz
15.11.2017 13:08
Jak dobrze znasz Chada Kroegera z Nickelback? [QUIZ] Fot. Hangen/face to face/Reporter/EAST NEWS

Lider najpopularniejszego zespołu z Kanady 15 listopada 2017 skończył 43 lata. Sprawdźcie, czy wiecie wszystko o najbardziej hejtowanej gwieździe rocka na świecie.

Gdyby zrobić ranking rockowych kapel uważanych powszechnie za obciach, z pewnością jednym z faworytów byłby zespół Nickelback. Jego lider miałby też wielkie szanse na zwycięstwo w klasyfikacji najbardziej znienawidzonych rockmanów – doczekał się zarówno ogromnego grona hejterów wśród publiczności, jak i i wielu wrogów w branży, na czele z Coreyem Taylorem. Beef między frontmanem Slipknota a wokalistą Nickelbacka osiągnął szczyty absurdu – według Coreya jego adwersarz ma ryj jak stopa, a jego muzyka jest dla rocka tym, czym KFC dla kurczaka.

Ale tak samo jak słynna sieć fast foodów, także Nickelback na złość wszystkim krytykom zdobył wielką popularność na całym świecie. Jego pop rockowi wyrastającemu z post grunge’u nie można odmówić przebojowości – kto z nas nigdy nie nucił, choćby i bezwiednie, „How You Remind Me” albo „Rockstar”?

Sukcesu Kanadyjczyków nie byłoby, gdyby nie jego lider i wokalista, obdarzony charakterystyczną, natychmiast rozpoznawalną chrypą. Chad Kroeger z pewnością ma przerośnięte ego, co z komicznym rezultatem uwidaczniało się na wielu koncertach jego zespołu. Ale czy bez talentu i charyzmy mógłby osiągnąć taką sławę?

Popularność Nickelback nie słabnie, a Chad pewnie tylko śmieje się z hejterów. Jest „rockstarem” i tak pewnie pozostanie jeszcze przez długie lata. Z okazji 43. urodzin, które przypadają 15 listopada 2017 życzymy Chadowi Kroegerowi wielkich sukcesów i mniejszego ego, a Was zapraszamy do zabawy w naszym quizie na temat kanadyjskiego wokalisty.

Jak dobrze znasz Chada Kroegera z Nickelback? [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Jak brzmiało pierwotne nazwisko Chada?

Jak dobrze znasz Chada Kroegera z Nickelback? [QUIZ]

Jak brzmiało pierwotne nazwisko Chada?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.