Jak dzieci reagują na muzykę Nirvany?

Aleksandra Degórska
27.03.2017 14:42
Jak dzieci reagują na muzykę Nirvany? Fot. kadr z wideo

O czym oni w ogóle śpiewają? Bas w każdym numerze brzmi tak samo. Przecież te utwory są smutne... tak właśnie o kapeli wypowiedziały się maluchy.

Te dzieci to już zupełnie inne pokolenie, które ma innych też muzycznych idoli. Urwisy kojarzą logo Nirvany na koszulkach, ale już gorzej z przebojami kapeli. Postanowiono im zatem puścić kawałki grupy i popytać co sądzą o takiej muzyce.

Come As You Are” i „In Bloom” mocno ich zadziwiły, bo zazwyczaj rock kojarzy się z darciem i naprawdę szybkim tempem. Każdy kolejny numer podobał się urwisom bardziej, choć teksty wydały się im naprawdę dziwne.

Oczywiście najbardziej przypadł im do gustu „Smells Like Teen Spirit” i większość zaczęła energetycznie bujać się w rytm muzyki. Pewien analityk komputerowy ustalił, że właśnie ten kawałek Nirvany jest przebojem wszech czasów - oczywiście niektórzy będą mieć na ten temat inne zdanie, ale utworowi Nirvany nie można odmówić jednego - ten numer naprawdę uzależnia.

Obejrzyjcie, jak urwisy reagowały na chrypliwy wokal Cobaina czy rytmiczne bębnienie Grohla:

Większość dzieciaków pozytywnie oceniła Nirvanę za energetyczne kawałki i ciekawy wokal Kurta Cobaina. Dlaczego nadal ta muzyka znajduje tak dużo odbiorców? Urwisy uważają, że jest to po prostu dobra muzyka i osoby, które kiedyś słuchały Nirvany teraz dzielą się tą muzyką ze swoimi dziećmi.

Co natomiast dzieciaki powiedziały na temat Guns N' Roses czy Metalliki? Choć może obie kapele wywołały u nich niemały szok, to jednak część z nich postanowiła nadrobić muzyczne zaległości i sięgnąć po nagrania zespołów. Natomiast nastolatkowie wypowiedzieli się na temat Marilyna Mansona.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.