Jared Leto niczym Jezus w nowym klipie 30 Seconds to Mars. Pokazano w nim różne oblicza depresji

Aleksandra Degórska
12.06.2018 16:14
Jared Leto w klipie 30 Seconds to Mars|undefined Fot. kadr z wideo

W teledysku do „Rescue Me” oprócz muzyków 30 Seconds to Mars pojawiła się m.in. córka Michaela Jacksona.

Zespół zaprezentował klip powstały do kompozycji „Rescue Me”. Utwór pochodzi z najnowszego albumu zatytułowanego  „America”, który pojawił się na rynku 6 kwietnia 2018 i stał się następcą „Love, Lust, Faith and Dreams” z 2013 roku.

W teledysku „Rescue Me” oprócz Jareda i Shannon Leto wystąpiły różne osoby, które nie bały się pokazać swoich łez. W klipie wystąpiły znane osoby, jak chociażby córkę Michaela Jacksona, Paris Jackson, jak również osoby niepełnosprawne.

30 Seconds to Mars z klipem do „Rescue Me”

Jared Leto wyjaśnił, że piosenka opowiada o tym, że każdy z nas potrzebuje pomocy i nie powinien się bać o nią poprosić:

Każdy z nas nie zawsze czuje się dobrze i nie powinno być to problemem. Ja i mój brat przeszliśmy przez własne osobiste walki, które nadal powracają i zmieniają życie. Staram się pamiętać, że po przejściu przez te mroczne dni czekają już tylko jasne i satysfakcjonujące momenty. Takie zmiany są tuż za rogiem.

Tym razem pierwszy raz od 13 lat za reżyserię teledysku 30 Seconds to Mars wziął się reżyser z zewnątrz, a nie Jared. Za wideo odpowiada Mark Romanek.

W opisie pod teledyskiem znajdziemy linki do organizacji, które mogą pomóc, gdy ktoś walczy z depresją i potrzebuje pomocy.

30 Seconds to Mars bez gitarzysty

11 czerwca 2018 roku gitarzysta Tomo Miličević poinformował swoich fanów o odejściu z 30 Seconds to Mars. W opublikowanym oświadczeniu jednak nie wyznał, co jest powodem jego rozstania z kapelą. 30 Seconds to Mars zagrają 29 sierpnia 2018 w Tauron Arenie w Krakowie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.