Justin Timberlake w ciężkim wydaniu

Aleksandra Degórska
23.07.2016 17:30
Justin Timberlake w ciężkim wydaniu Fot. kadr z wideo

Taneczny singiel „Can't Stop the Feeling” teraz stał się metalowym zwariowanym kawałkiem. Przekonajcie się sami, jak brzmi ten cover!

„Dance, dance, dance...” i jeszcze raz „dance, dance, dance”. Nowy singiel Justina Timberlake'a podbił listy przebojów i stał się słonecznym hitem, który atakuje niewinnych ludzi z każdej strony. Gdy tylko włączysz radio słyszysz „dance, dance, dance”.

Metalowcom więdną przy tym numerze uszy. Cukierkowy Justin, taneczny bit i tekst, który nie wyróżnia się niczym szczególnym. Całe szczęście mamy zdolnych YouTuberów, którzy potrafią popowe numery przerobić na rasowy metal.

Jednym z mistrzów tej sztuki jest Leo Moracchioli, który postanowił dodać pazura i zmienić utwór „Can't Stop the Feeling” na zadziorny numer.

W oryginalnym teledysku Timberlake'a pojawiają się różne osoby wyginające śmiało ciało do tego utworu. Leo postanowił natomiast w najnowszym wideo umieścić fragmenty filmików, które przesyłają mu jego fani, a ma ich całkiem sporo.

Jak zwykle kompozycja jest wykonana z przymrużeniem oka. Mocna perkusja, „rzygający” wokal i rwanie strun gitary - czego chcieć więcej!

Mistrz metalowych coverów ma na swoim koncie już pokaźną liczbę hitów. To właśnie on jest odpowiedzialny za przeróbki m.in. „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macareny” Los del Rio, „Chandelier” Sii, „Like A Virgin” Madonny, „Scatmana” Scatmana Johna czy „Money, Money, Money” Abby.

Jak widać muzycznych pomysłów nie brakuje i każde kolejne nagranie jest na tyle ciekawe, że chce się więcej. Zapewne już niebawem Leo zaprezentuje kolejną przeróbkę słynnego popowego utworu, który z metalem ma niewiele wspólnego.

Podoba się Wam metalowy cover utworu Justina Timberlake'a?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.