Kibic dał się ponieść dźwiękom "Firestarter" The Prodigy na meczu footballowym [WIDEO]

Joanna Chojnacka
11.03.2019 10:57
Keith Flint|undefined Fot. Evgeniy Filippov/SPUTNIK Russia/East News

Fan The Prodigy pojawił się na meczu Tottenham i Southampton. Jego taniec w rytmie "Firestarter" podbija sieć.

4 marca 2019 roku w sieci pojawiła się informacja o śmierci wokalisty The Prodigy, Keitha Flinta. Wkrótce zespół oświadczył, że artysta popełnił samobójstwo. Ciało 49-latka znaleźli ratownicy pogotowia, którzy próbowali reanimować muzyka, jednak było już za późno. Po śmierci Flinta pojawiły się pytania, dlaczego zdecydował się na taki krok. Osoby, które widziały go w ostatnich dniach życia twierdzą, że nic nie zwiastowało tragedii. Innego zdania jest z kolei jego przyjaciel, wokalista Sex Pistols, John Lydon.

Przeczytaj także

Kibic tańczy przed meczem do "Firestarter" The Prodigy

Chociaż dalsza kariera The Prodigy stoi pod wielkim znakiem zapytania, fanów formacji nadal można spotkać wszędzie. Jeden z nich pojawił się na meczu footballowym drużyn Tottenham i Southampton. Kiedy w głośnikach na stadionie wybrzmiał utwór "Firestarter" The Prodigy, kibic tych drugich zaczął tańczyć przy ulubionej muzyce. Nagranie jego entuzjastycznej reakcji na hit Keitha Flinta podbiło sieć. Obecni na meczu udostępniali wideo na portalach społecznościowych i z podziwem je komentowali:

Oczywiście nie znam Keitha Flinta osobiście, ale jestem niemal pewien, że byłby zachwycony tym, co wyprawia jego fan. Genialne! 

 

Zobacz też: >>Filmy, w których pojawiła się muzyka The Prodigy<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.