Kobieta urodziła dziecko na koncercie Metalliki. Czy Lars Ulrich będzie ojcem chrzestnym?

10.05.2022 11:29
Kobieta urodziła dziecko na koncercie Metalliki. Czy Lars Ulrich będzie ojcem chrzestnym? Fot. Larry Marano/Shutterstock/Rex Features/East News

Koncerty są niezwykle emocjonalnymi przeżyciami dla wielu fanów. Pewna kobieta z Brazylii definitywnie nigdy nie zapomni występu Metalliki. 

Metallica - kobieta urodziła dziecko podczas koncertu zespołu

Co się stanie jeśli połączymy fankę w 39. tygodniu ciąży z koncertem Metalliki? Narodziny nowego fana metalu - taka sytuacja wydarzyła się jakiś czas temu w Brazylii, gdzie Joice Figueiro została matką podczas imprezy w Curitibie 7 maja 2022 roku.

Polecamy

Jak podzieliła się młoda mama na Instagramie, będąc w 39. tygodniu ciąży postanowiła pójść na koncert Metalliki. W trakcie imprezy poczuła oznaki rodzenia i podczas "Enter Sandmana" na świecie pojawił się jej synek Luan Figueiro. Kobieta zażartowała, że zawsze coś się jej przytrafia podczas takich imprez, ale to definitywnie jest największym "cosiem" w jej życiu:

Czy kiedykolwiek wyobraziłabym sobie, że będąc na koncercie Metalliki w 39. tygodniu ciąży, ten chłopczyk postanowi, że przyszedł na niego czas i chce być urodzony akurat teraz, w rytm "Enter Sandman"?

Następnie dodała:

Na każdym koncercie, na którym jestem, coś się musi wydarzyć, ale tym razem to przeszłam samą siebie. Luan narodził się 7 maja 2022 roku o godzinie 23:15, trzęsąc całą okolicą!

Polecamy

Jak podaje Metal Hammer, matka Luana dodała na swoich Instagram Stories, że oboje są w dobrej kondycji, aczkolwiek kobieta "nadal nie może do siebie dojść po tych wydarzeniach".

My jedynie możemy złożyć gratulacje i czekać na to, aż któryś z chłopaków z Metalliki zostanie ojcem chrzestnym małego Luana. Albo chociaż przekaże mu gitarę albo dożywotnie darmowe bilety na koncert zespołu!

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.