Korn udostępnił klip do „Take Me”

Aleksandra Degórska
26.10.2016 20:38
To|undefined Fot. kadr z wideo

Oto kolejny epicki i mroczny teledysk do singla z nowej płyty „The Serenity of Suffering”. Jak muzycy poradzili sobie w tym wideo?

Premiera najnowszego studyjnego dzieła zespołu przypadła 21 października 2016 roku. Za produkcję materiału odpowiedzialny jest Nick Raskulinecz, który współpracował m.in. z Foo Fighters czy Deftones. Jeszcze przed ukazaniem się nowego wydawnictwa Korn udostępnił kolejno „Rotting in Vain”, „Insane” oraz „A Different World”, do którego powstał też klip.

Tuż przed premierą „The Serenity of Suffering” usłyszeliśmy kawałek „Take Me”. Teraz nadszedł czas na teledysk do tej kompozycji. Najnowsze wideo od kapeli, tak jak wcześniejsze teledyski, utrzymane jest w podobnym klimacie i tym razem w roli głównej pojawiają się muzycy.

Zobaczcie, jak prezentuje się klip do tego singla:

Artyści Korna opowiadając o tytule nowego krążka stwierdzili, że odnosi się on do stanu w jakim był Jonathan Davis, który przyzwyczaił się do cierpienia.

Zresztą w jednym z wywiadów sam wokalista wyznał, że jest to już na tyle mu znane uczucie, że bez niego wręcz czuje się nieswojo:

Płyta nazywa się „The Serenity of Suffering” i ten tytuł mówi o tym, że zawsze walczyłem z mrocznymi uczuciami w moim życiu. Było ich tak dużo, że czuję się w takich sytuacjach bardziej komfortowo, niż gdy jestem szczęśliwy. Nie mówię, że nie cieszę się z takich momentów - mam wiele powodów, dzięki którym mogę czuć się szczęśliwy. Mam wspaniałą rodzinę, jeżdżę w trasy i robię to co kocham. Jednak spędzam więcej czasu w tych mrocznych miejscach, więc tytuł oddaje z czym zmagałem się tworząc materiał i można to znaleźć w tekstach utworów.

Jeżeli chodzi o najnowszy krążek, to frontman nie powinien mieć powodów do smutku, bo album spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków oraz fanów.

Polscy fani będą mogli przekonać się, jak nowy materiał prezentuje się na koncertach już niebawem, bowiem kapela w ramach trasy odwiedzi również nasz kraj. Korn zagra 31 marca 2017 roku na warszawskim Torwarze.

Jak oceniacie teledysk do „Take Me”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.