Korn udostępnił trzeci singiel z najnowszej płyty. Jak brzmi „Can You Hear Me”?

06.09.2019 10:18
Korn - nowy singiel |undefined Fot. . Lukasz Capar/Polska Press/East News

Najnowszy singiel Korna jest już dostępny w sieci. Piosenka zatytułowana "Can You Hear Me" pochodzi z nowego albumu zespołu.

Wielkimi krokami zbliża się premiera trzynastej płyty Korna. Zespół powstał w 1993 roku w Bakersfield, a rok później kapela miała na swoim koncie debiutancki album zatytułowany "KoЯn". Na przestrzeni 26 lat zespół zdołał wydać dwanaście albumów. "The Nothing" będzie już trzynastym wydawnictwem. Dyskografię zespołu zamyka "The Serenity of Suffering", na którym znalazł się utwór "Rotting In Vain". Piosenka zdobyła nagrodę Grammy w kategorii "Najlepsze metalowe wykonanie".

Nowy singiel Korna. Jak brzmi "Can You Hear Me"?

Zespół zaprezentował pierwszy singiel 26 czerwca 2019 roku. Wtedy również fani dowiedzieli się, jak będzie brzmieć tytuł najnowszego albumu. Utwór zatytułowany "You'll Never Find Me" był przedsmakiem tego, co będzie można usłyszeć na płycie. Drugim singlem był "Cold", który wyszedł na początku sierpnia 2019 roku. Teraz przyszedł czas na "Can You Hear Me". Jak brzmi trzeci singiel Korna?

Przeczytaj także

Wszystkie single, które zostały dotychczas opublikowane, spotkały się z pozytywnym odbiorem. Słuchacze entuzjastycznie podeszli do nowych piosenek kapeli. "The Nothing" będzie mieć swoją premierę 13 września 2019 roku.

Zobacz także: Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.