„Like a Prayer” Madonny w metalowej wersji

Aleksandra Degórska
20.03.2017 15:36
„Like a Prayer” Madonny w metalowej wersji Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Czy repertuar wokalistki w takim mocniejszym wydaniu brzmi lepiej? Leo Moracchioli postanowił odpowiedzieć na to jakże ważne pytanie.

Ten YouTuber udowodnił, że tak naprawdę wszystko można zamienić na metalowy utwór, który ucieszy ucho każdego metalowca. Macie dosyć radiowej papki, gdzie słychać ciągle te same popowe nudne kawałki? Dobrze trafiliście, bo Leo Moracchioli właśnie wziął się za repertuar królowej popu.

Na pewno kojarzycie Madonnę, która od wielu lat króluje na parkiecie oraz w radiu, a wiele jej przebojów z lat 80. znają nawet ci, którzy urodzili się już w XXI wieku. Można byłoby dużo napisać o jej karierze - o tym, że swoim kontrowersyjnym wizerunkiem narobiła sporo szumu, na swoim koncie ma sporo nagród, nawet napisała książkę dla dzieci...ale my nie o tym, a o metalowym coverze jej przeboju „Like a Prayer” (nie mylić z „Like a Virgin”).

Numer pochodzi z albumu o tym samym tytule wydanym w 1989 roku. Singiel spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem fanów i w konsekwencji powędrował na 1. miejsce list przebojów w wielu krajach. Nic zatem dziwnego, że doczekał się wielu coverów - również metalowych.

Posłuchajcie zatem, jak słynny hit Madonny wykonał nasz ulubiony YouTuber:

Choć na początku słuchacz mógł się poczuć jak w kościele ze względu na dźwięki przypominające kościelne organy, to jednak już po momencie Leo pokazał pazurki i zaczęła się ostra jazda bez trzymanki.

YouTuber już wcześniej skusił się na utwór Madonny zatytułowany „Like A Virgin”. Jeżeli chodzi o takie przeróbki to muzyk ma się czym pochwalić - „This Love” Maroon 5, „Sexy and I Know It” LMFAO, „Stayin' Alive” Bee Gees cz „Chandelier” Sii to tylko część jego bogatego dorobku. Czekamy niecierpliwie na kolejny cover.

Jak oceniacie hit Madonny w metalowej wersji?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.