„This Love” Maroon 5 w metalowej wersji

Jakub Gańko
06.02.2017 13:57
„This Love” Maroon 5 w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie jak pierwszy wielki przebój Adama Levine'a i spółki brzmi w metalowym wykonaniu jednego z naszych ulubionych YouTuberów.

Maroon 5 i metal? Coś jest zdecydowanie na rzeczy. Pokazywaliśmy już Wam motywy z poszczególnych piosenek tego zespołu przełożone na znacznie mocniejsze brzmienie, mieliśmy też do czynienia z cięższą wersją hitu „Moves Like Jagger”. Czy możemy liczyć na to, że Adam Levine nagra kiedykolwiek ze swoją grupą metalowy album?

Oto bowiem dostaliśmy kolejną cięższą interpretację jego twórczości. Tym razem na przykładzie pamiętnego przeboju „This Love”. To właśnie on wywindował Maroon 5 na szczyty wszystkich list przebojów w 2004 roku, przyniósł jej nagrodę Grammy i zapewnił płycie „Songs About Jane” sprzedaż w nakładzie ponad 10 mln egzemplarzy na całym świecie.

Wokalista napisał ten singiel wkrótce po autentycznym rozstaniu ze swoją dziewczyną i być może to właśnie jego autentyzm zapewnił mu taki sukces. Inspiracją dla warstwy muzycznej był z kolei ponoć sam Stevie Wonder. Tego już jednak raczej nie usłyszymy w tym coverze...

Leo Moracchioli postawił na to, w czym jest najlepszy. Jego cover to połączenie demonicznego growlu, potężnych riffów i złowieszczych klawiszy, które dodają klimatu w tle. W klipie pojawia się również jego córka, która radośnie skacze po studiu w trakcie wykonania.

Zobaczcie sami:

Jeśli podoba się Wam takie podejście, mamy dla Was więcej. Sprawdźcie, jak Leo podszedł do „Sexy and I Know It” LMFAO, „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macareny” Los del Rio, „Chandelier” Sii, „Like A Virgin” Madonny, „Scatmana” Scatmana Johna, „Money, Money, Money” Abby, „Somebody That I Used To Know” Gotye czy „Can't Stop the Feeling” Justina Timberlake'a.

Jak Wam się podoba takie wykonanie „This Love”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.