Jak brzmi „Sexy and I Know It” w metalowej wersji?

Jakub Gańko
27.12.2016 14:52
Jak brzmi „Sexy and I Know It” w metalowej wersji? Fot. kadr z wideo

Oryginalna wersja przeboju LMFAO nie była dla Was dostatecznie seksowna? Spróbujcie coveru Leo Moracchioliego.

Elektroniczny duet LMFAO dał się poznać dzięki uzależniającym przebojom i specyficznemu poczuciu humoru. Niestety, grupa zawiesiła działalność w 2012 roku i jak na razie nic nie wskazuje na to, by miała powrócić. Mamy jednak coś, co może Wam trochę poprawić humor.

Jednym z największych przebojów Kalifornijczyków był „Sexy and I Know It” pochodzący z ich drugiej płyty, „Sorry for Party Rocking”. Piosenka była dosłownie wszędzie: od reklam, przez filmy „Hotel Transylwania” i „American Pie: Zjazd absolwentów”, aż po seriale „Chirurdzy” i „Plotkara”.

Teraz możecie go sobie przypomnieć za sprawą metalowego coveru w wykonaniu jednego z naszych ulubionych YouTuberów, Leo Moracchioliego. Leo jak zwykle podszedł do tematu z rockową wyobraźnią i charakterystycznym dla niego poczuciem humoru.

Przekonajcie się na własne uszy, co zrobił z tym kawałkiem:

Chcecie więcej? Sprawdźcie, jak Leo podszedł do „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macareną” Los del Rio, „Chandelier” Sii, „Like A Virgin” Madonny, „Scatmanem” Scatmana Johna, „Money, Money, Money” Abby, „Somebody That I Used To Know” Gotye czy „Can't Stop the Feeling” Justina Timberlake'a.

Jak Wam się podoba przebój LMFAO w takim wydaniu?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.