Lindemann po raz pierwszy wykonał „Praise Abort” na żywo

Aleksandra Degórska
10.11.2016 15:18
Lindemann po raz pierwszy wykonał „Praise Abort” na żywo Fot. 0070141 / Reporter / East News

Till Lindemann oraz Peter Tägtgren w końcu postanowili wykonać na żywo singiel promujący debiutancką płytę projektu Lindemann. Zobaczcie, jak wypadł ich wspólny występ.

Till Lindemann w 2015 roku powołał do życia projekt Lindemann wraz z Peterem Tägtgrenem z kapeli Pain, fani Sabatonu również kojarzą tego muzyka jako producenta krążków szwedzkiej kapeli. Jak dotychczas Lindemann wydał jeden album „Skills In Pills”.

Na pierwszy singiel wybrano utwór „Praise Abort”, do którego nakręcono „świński” teledysk. Dotychczas fani tego projektu muzycznego nie mieli okazji przekonać się jak numer prezentuje się na żywo, aż do 9 listopada 2016 roku.

Podczas koncertu Pain wokalista Rammsteina postanowił wesprzeć swojego kumpla i tym samym po raz pierwszy zespół Lindemann pokazał się na scenie. Muzycy wykonali wspomniany wcześniej numer „Praise Abort”.

Zobaczcie nagrania z tego wydarzenia:

Jeszcze we wrześniu 2016 roku w jednym z wywiadów Peter Tägtgren przyznał, że gdy tylko wokalista będzie mieć wolną chwilę muzycy zaplanują wspólne koncerty promujące płyty. Skoro Rammstein na chwilę obecną pracuje nad nowym krążkiem to Till może mieć inne sprawy na głowie. Tägtgren przyznał jednak, że można mimo wszystko spodziewać się nowej muzyki od projektu Lindemann.

Jak dotychczas Rammstein zaprezentował jeden premierowy utwór „Ramm 4” podczas festiwalu Gods Of Metal 2016. Również w czasie wrocławskiego koncertu kapela zaprezentowała ten własnie kawałek.

Jak oceniacie pierwszy występ Lindemanna na żywo?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.