Lindemann podzielił się zapowiedzią nowego materiału [WIDEO]

11.09.2019 15:39
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie krótki teaser zapowiadający nowy utwór od projektu Lindemann.

Till Lindemann i Peter Tägtgren znany z Hypocrisy oraz Pain stworzyli w 2013 roku projekt Lindemann i w 2015 wydali debiutancki krążek "Skills in Pills". W 2018 roku wspólnie skomponowali muzykę do adaptacji sztuki "Hänsel und Gretel" oraz ruszyli w trasę promującą książkę Lindemanna "Messer". W końcu nadszedł czas na kolejny krążek Lindemanna - nowy materiał jest już nagrany oraz zmiksowany i ma ujrzeć światło dzienne w 2019 roku.  

Lindemann podzielił się zapowiedzią nowego materiału [WIDEO]

Jak na razie nie podano więcej szczegółów na temat nowego wydawnictwa. Coś jednak zaczęło się już dziać, bo projekt Lindemann podzielił się teaserem, który prawdopodobnie zapowiada nowy singiel duetu. W krótkim wideo można zobaczyć dwóch podejrzanych facetów i Petera na perkusji.

Przeczytaj także

Jeszcze pod koniec 2018 roku Till Lindemann podzielił się utworem "Mathematik" nagranym w ramach projektu Lindemann. W przeciwieństwie do materiału z debiutanckiej płyty, tym razem muzyk zdecydował się na hip-hopowe brzmienie i teksty w języku niemieckim. W utworze pojawił się raper Haftbefehl. 

Rammstein zagra w Polsce w 2020

Wokalista jest ostatnio mocno zajęty - nie dość, że wyda niebawem nowy album Lindemanna, to również promuje najnowszy krążek Rammsteina. Grupa zagra 17 lipca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Ostatnia wizyta kapeli w naszym kraju odbyła się 24 lipca 2019 w Chorzowie.

Zobacz także: Till Lindemann pokazał swoją matkę. Zobacz wzruszające zdjęcie

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.