Marilyn Manson prezentuje nowy utwór, „Kill4Me”

Maciej Koprowicz
21.09.2017 10:19
Marilyn Manson prezentuje nowy utwór, „Kill4Me” Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wiemy coraz więcej o 10. albumie naczelnego skandalisty rocka. Marilyn Manson ujawnił kolejny kawałek z nowej płyty.

Krążek „Heaven Upside Down” powstawał w bólach. Początkowo miał ukazać się w walentynki 2017 roku, pod tytułem „SAY10”. Znany z perfekcjonizmu Brian Warner postanowił jednak zmienić zarówno tytuł, jak i datę premiery. Wszystko dlatego, że stworzoną przez siebie na albumie historię uważał za niekompletną. Obsuwę spowodowało dodanie do jego programu trzech nowych utworów - „Revelation #12,” „Heaven Upside Down” i „Saturnalia”. Kilka premierowych piosenek mogli usłyszeć fani artysty na jego letnich koncertach, między innymi na Metal Hammer Festival w Katowicach 21 lipca 2017 roku.

Wygląda na to, że perypetie związane z dziesiątym studyjnym albumem skandalizującego rockmana dobiegają wreszcie końca. „Heaven Upside Down”, bo tak ostatecznie będzie zatytułowany krążek, ma trafić do sklepów 6 października 2017 roku. Marilyn podzielił się już z fanami dwoma nowymi utworami – 11 września 2017 roku zaprezentował piosenkę „We Know Where You Fu*king Live”, a 20 września w serwisie streamingowym Spotify pojawił się utwór „Kill4Me”. Można go odsłuchać tutaj. Aby odtworzyć pełny utwór, należy zalogować się na swoje konto Spotify.

Marilyn Manson, tak jak dawniej, przy okazji premiery nowej płyty robi wokół siebie szum nie tylko za sprawą swojej muzyki. Świat szołbiznesu niedawno rozgrzała kwestia rzekomego konfliktu między Warnerem a gwiazdą popu, Justinem Bieberem. W rzeczywistości król szokującego rocka nie ma nic do muzyki pop, wręcz przeciwnie – bardzo chwali na przykład Rihannę za jej hardkorowe teledyski.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.