Mastodonna, czyli Mastodon i Madonna w jednym utworze

Aleksandra Degórska
12.07.2017 15:42
|north Fot. Agnieszka vSpectrum Jędrzejewska; East News

Niektórzy mają naprawdę dziwne pomysły - czy Madonna sprawdziłaby się jako wokalistka grupy Mastodon? Przekonajcie się sami!

Na pewno kojarzycie „Curl of the Burl”, który stał się drugim singlem z płyty „The Hunter”. Mastodon odniósł z tym numerem ogromny sukces i otrzymał również nominację do nagrody Grammy. Ostre, szybko wpadające w ucho gitary, nietuzinkowy tekst i groteskowy teledysk - czego chcieć więcej.

Natomiast w 1989 roku Madonna wydała swój singiel Like a Prayer” promujący album o tym samym tytule. Utwór wskoczył na 1. miejsce listy Billboard Hot 100 i w wielu krajach zdominował stacje radiowe. Nie ma chyba nikogo kto nie kojarzyłby tego numeru.

Co łączy oba utwory? Nic... prawie nic, bo ktoś doszukał się pewnego podobieństwa i połączył kawałki w jedno. Pod podkład kawałka grupy Mastodon podłożono wokal Madonny i tym sposobem powstała ciekawa muzyczna mikstura.

Sprawdźcie, czy taki mashup do Was przemawia:

Masz ulubiony YouTuber Leo Moracchioli przerobił „Like a Prayer” na metalowo i jest to bardzo zacna wersja, która ucieszy każdą metalową duszę. Jeśli natomiast mało Wam mashupów to polecamy Iron Maiden połączony z Depeche Mode, „Master of Puppets” z „Macareną”, jak również mashup AC/DC i Bee Gees. W odmętach internetu można znaleźć mnóstwo takich przeróbek, które powodują, że niektórym opada szczęka.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.