Nastolatka zagrała na perkusji „Chop Suey” System of a Down

Aleksandra Degórska
08.01.2018 17:43
Nastolatka zagrała na perkusji „Chop Suey” System of a Down Fot. kadr z wideo

Młoda dziewczyna już potrafi grać tak skomplikowane kompozycje, zresztą przekonaj się sam!

Jeśli słyszysz hasło cover System of a Down to jaki utwór nasuwa się Ci na myśl? Oczywiście „Chop Suey”. Był to pierwszy singiel z albumu „Toxicity”, który zapewnił kapeli sporą sławę i pierwszą w historii nominację do nagrody Grammy. Oczywiście utwór znajduje się we wszelkich zestawieniach najlepszych metalowych kawałków - w końcu na tle innych utworów mocno się wyróżnia.

Czy zatem kogoś dziwi, że pojawił się kolejny cover właśnie „Chop Suey”? Dotychczas pisaliśmy o jazzowej wersji tej kompozycji, jak również wykonanej przez orkiestrę. Teraz natomiast przedstawiamy Wam pewną nastolatkę, która tak daje czasu na perkusji, że niejeden muzyk mógłby się zawstydzić.

Dziewczyna wzięła na warsztat właśnie „Chop Suey” i pokazała, że naprawdę zna się na rzeczy:

Nastolatka niczego się nie boi, na jej kanale na YouTubie można znaleźć również covery Toola, czy Kiss. Jeszcze trochę, a pewnie sama założy zespół muzyczny i będzie szaleć na scenie. Tego zresztą jej życzymy, bo dziewczyna naprawdę ma talent.

Slipknot, Tool czy Danzig - dzieciaki nie boją się dorosłego repertuaru, który jest bardzo wymagający. Zresztą do odważnych świat należy!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.