Nickelback z kolejnym singlem. Posłuchaj utworu "Those Days"

05.10.2022 11:23
Nickelback Fot. materiały prasowe

Jak prezentuje się drugi singiel Nickelback zapowiadający ich nadchodzący krążek? Posłuchajcie "Those Days".

Nickelback udostępnił drugi singiel z nadchodzącego albumu "Get Rollin', który zostanie wydany 18 listopada 2023. Utwór "Those Days" to wspomnienie młodzieńczych przygód muzyków i singiel jest szczerą odą do dawnych dobrych czasów. Jak brzmi najnowszy kawałek Nickelback?

Polecamy

Nickelback udostępnia singiel "Those Days" zapowiadający nową płytę "Get Rollin"

W przeciwieństwie do ostrzejszego "San Quentin", który jest pierwszym utworem promującym nadchodzący album, utwór "Those Days" pokazuje bardziej melodyjne oblicze Nickelback. Posłuchajcie nowej piosenki zespołu:

Dziesiąta płyta grupy "Get Rollin" będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just One More”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”. Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu w roku 2023.

Polecamy

Nickelback ma na koncie dwadzieścia trzy single, które dotarły na szczyty list przebojów, w tym dziewiętnaście w zestawieniu „Billboard Hot 100”. Co więcej kapela ma na swoim koncie ponad dwudziestoma sześcioma nagrodami, w tym Billboard Music Awards, American Music Awards, MTV Video Music Awards, MuchMusic Video Awards, People’s Choice Awards, JUNO Awards i wieloma innymi. Oprócz tego formacja odbyła dwanaście wyprzedanych tras koncertowych.

Skalę jego sukcesu obrazuje ponad 50 milionów sztuk sprzedanych płyt, które czynią z formacji jedną z najlepiej sprzedających się grup w historii muzyki i drugi najlepiej sprzedający się zagraniczny zespół w USA w pierwszej dekadzie XXI wieku, ustępujący jedynie The Beatles.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.