Nie żyje syn gitarzysty Godsmack. Koncert zespołu w Polsce został odwołany

16.10.2018 21:34
Godsmack |undefined Fot. Kobaru/Antyradio.pl

Z powodu tragicznego wydarzenia cała europejska trasa zespołu została przeniesiona na 2019 rok.

Amerykański zespół hardrockowy poinformawał fanów, że w wyniku bardzo trudnej sytuacji rodzinnej jednego z muzyków zmuszony jest przesunąć zaplanowane koncerty. Trasa po Europie została odwołana, a muzycy wrócą do grania najprawdopodobniej w 2019 roku. Nie odbędzie się także koncert Godsmack w Polsce, który miał mieć miejsce 22 listopada 2018 w Warszawie w klubie Progresja Music Zone.

Nie żyje syn gitarzysty Godsmack

We wtorek 16 października 2018 grupa Godsmack wydała oficjalne oświadczenie, które zostało opublikowane m.in. na fanpage'u na Facebooku. Zespół poinformował, że nie żyje syn gitarzysty grupy, Toma Romboli. Joe Fay miał 34 lata. Nie są znane okoliczności jego śmierci.

Zespół Godsmack jest zmuszony odwołać wszystkie nadchodzące koncerty, które miały się odbyć w ramach europejskiej trasy z powodu niespodziewanej śmierci syna gitarzysty grupy, Tony'ego Romboli.Poniżej przeczytacie oświadczenie wokalisty/gitarzysty Sully'ego Erny wydane w imieniu zespołu:Z wielkim smutkiem, w imieniu naszego gitarzysty Tony'ego i jego żony Sue, piszę do was, wszystkich naszych fanów, aby przekazać Wam, że Tony i jego rodzina doznali cierpienia i straty, których żaden rodzic nigdy nie powinien doświadczyć.Syn Tony'ego i Sue, Joe Fay, odszedł w zeszłym tygodniu, niespodziewanie, w wieku 34 lat. Był jednym z najbardziej uprzejmych i najskromniejszych osób, jakie kiedykolwiek spotkałem. Był fanem, tak jak wy. Żył sukcesami grupy Godsmack dzięki razem ze swym ojcem. Zawsze był szczęśliwy i dumny, że przebywa razem z nami i będzie nam go ogromnie brakować.W oczekiwaniu na informację w sprawie tego tragicznego wydarzenia, prosimy o uszanowanie prywatności Tony'ego i jego rodziny.Dziękujemy za waszą cierpliwość, modlitwy i wsparcie w tym trudnym czasie. Obiecuję, że wrócimy na trasę koncertową więksi i silniejsi na początku 2019 roku. Bądźcie gotowi!- Sully Erna

Koncert Godsmack w Polsce 2018

Choć zaplanowana impreza została odwołana, Metal Mind Productions poinformował na swoim Facebooku, że koncert odbędzie się na początku 2019 roku. 

Bilety zakupione na listopadowy koncert Godsmack zachowują swoją ważność na występ Godsmack w nowym terminie, który wkrótce zostanie ogłoszony. Wszystkie osoby, które będą jednak chciały zwrócić bilet, mogą to zrobić w punkcie zakupu.

Godsmack z Bostonu należy do najpopularniejszych amerykańskich wykonawców hardrockowych. Zadebiutował oficjalnie albumem „Godsmack” z 1998 roku, który przyniósł mu dużą popularność jako jednego z najważniejszych przedstawicielu nurtu zwanego post-grunge. Do największych przebojów formacji, której wokalistą i liderem jest Sully Erna należą „Whatever”, „Voodoo”, „Greed”, „Keep Away” i „I Stand Alone”.

27 kwietnia 2018 ukazał się siódmy album grupy, zatytułowany „When Legends Rise”, który zapowiadany był utworami „Bulletproof” i tytułowym. Godsmack gra w składzie Sully Erna(wokal), Tony Rombola (gitara), Robbie Merrill (gitara basowa) oraz Shannon Larkin (perkusja). Organizatorem koncertu w Polsce jest Metal Mind Productions. Antyradio.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Justyna Kierzkowska|undefined
Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.