Zobaczcie nowe zakulisowe wideo z musicalu „Jesus Christ Superstar” z udziałem Alice'a Coopera

Kamil Kacperski
22.03.2018 11:58
Alice Cooper w Jesus Christ Superstar|undefined Fot. kadr z wideo

Stacja NBC odpowiedzialna za produkcję z udziałem Coopera udostępniła na swoim kanale na Youtube nowe zakulisowe wideo. Zobaczcie jak powstawał musical z Johnem Legendem w roli głównej.

Oryginalny musical Andrew Lloyda Webbera na stałe zapisał się w historii światowej popkultury. Niedziwne więc, że „Jesus Christ Superstar” co kilka lat przechodzi ewolucję. Tym razem padło na wersję stacji NBC, która postanowiła zatrudnić w roli głównej wokalistę Johna Legenda. Wystąpi w nim także Alice Cooper. Rockowy artysta wcieli się w Heroda.

Wydarzenie zostanie wyemitowane w Niedziele Wielkanocną, 1 kwietnia 2018 roku. Koncert odbędzie się w Marcy Armory na Brooklynie w Nowym Jorku. Za produkcję scenicznej wersji musicalu odpowiedzialni są Andrew Lloyd Webber, Tim Rice, Marc Platt, Craig Zadan, Neil Meron, John Legend, Mike Jackson, Ty Stiklorius i Alex Rudzinski. Twórcy opublikowali nowe zakulisowe wideo:

Alice Cooper jako Herod w „Jesus Christ Superstar”

NBC podzieliło się również dwoma krótkimi zajawkami nowych aranżacji wielkich przebojów znanych z oryginału: „Everything's Alright” oraz „The Last Supper”:

Hollywood Vampires w Polsce - bilety

Alice Cooper pojawi się w Polsce w ramach projektu Hollywood Vampires. Na jednej scenie zagra z Johnnym Deppem i Joe Perrym. Koncert odbędzie się 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety od 179 złotych możecie zakupić na ebilet.pl.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.