Poczuj się jak Gene Simmons

Aleksandra Degórska
16.02.2016 16:38
Poczuj się jak Gene Simmons Fot. halloweencostumes.com

Teraz możecie przekonać się na własnej skórze, jak to jest być jednym z muzyków Kiss. Mocne wrażenia gwarantowane!

Czy Wy również marzyliście o tym, żeby być jak gwiazda rocka? Szaleć po scenie, przebierać palcami po gryfie, mieć rzeszę groupies, które nie opuszczają Was na krok. Trasy koncertowe, alkohol lejący się strumieniami i światła reflektorów? No cóż, nie każdy ma tyle szczęścia. Na pocieszenie można zawsze przebrać się za któregoś z ulubionych muzyków i przez chwilę czuć się jak prawdziwa sława.

Karnawał wprawdzie już za nami, ale czasem można trochę pogrzeszyć i pobawić się w przebieranki, w końcu kto powiedział, że jest to domena wyłącznie dzieci. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak to jest być w skórze jednego z muzyków Kiss?

Teraz dzięki silikonowej masce będziecie mogli poczuć się jak „The Demon”. Produkt można zakupić na stronie z przebraniami na Halloween, jest ograniczony do 200 sztuk i kosztuje... 999,99 dolarów. Już nie musicie martwić się o makijaż czy perukę, bo ręcznie wykonana maska jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Uwzględniono bowiem wszystkie zmarszczki i rozszerzone pory, przez co maska wygląda bardzo autentycznie.

Zobaczcie, jak prezentuje się to cudo:

Producenci zapewniają, że maska jest bardzo elastyczna, więc nie martwcie się, że Wam nie przypasuje. Już teraz wiecie za kogo się przebrać, gdy chcecie postraszyć dzieciaki.

Niestety w masce zabrakło silikonowego języka, a jak wiadomo Simmons ma się czym pochwalić w tej kwestii:

Do kolekcji brakuje tylko figurki Gene'a Simmonsa, która pluje krwią. Również Slash, Zakk Wylde czy Nick Cave doczekali się swoich podobizn z plastiku. Natomiast jeśli chodzi o maski sygnowane logo znanych kapel, polecamy te od Slipknota.

Chcielibyście sobie sprawić maskę Gene'a Simmonsa?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.