Polscy fani zrobili figurki muzyków Megadeth

Jakub Gańko
02.08.2016 15:57
Polscy fani zrobili figurki muzyków Megadeth Fot. KORN FAN MADE Figurines

Łukasz Serwa i Maciek Serwa ponownie odwiedzili redakcję serwisu Antyradio.pl, by pochwalić się swoimi nowymi dziełami. Tym razem związane były z grupą Dave'a Mustaine'a.

Twórczość tych polskich fanów możecie już kojarzyć z materiału, który Wam pokazywaliśmy przy okazji ich figurek muzyków Korna. Łukasz i Maciek zawieźli je na koncert, który odbył się w ramach Power Festival 2016 w Łodzi. Tam mogli się spotkać z samymi członkami zespołu, którzy byli pod wrażeniem ich pracy.

Dzięki wcześniejszemu kontaktowi z klawiszowcem Zacharym Bairdem chłopakom udało się dotrzeć do samego Jonathana Davisa, Heada, Fielda i reszty ekipy.

Wizyta w Łodzi wiązała się z jeszcze jedną pozytywną niespodzianką: Łukasz i Maciek spotkali Dave'a Ellefsona z Megadeth, który tego samego dnia grał na festiwalu. Muzyk na tyle zainteresował się dziełami Łukasza, że zachował kontakt z chłopakami. W ten sposób doszło do powstania kolejnej serii figurek - tym razem związanych z kapelą Dave'a Mustaine'a.

Ellefson zaprosił Łukasza i Maćka na spotkanie na koncercie w Czechach - niestety, ostatecznie koncert się nie odbył ze względu na kontuzję basisty. Muzyk złamał stopę na festiwalu Rockmaraton na Węgrzech i w związku z tym zespół musiał odwołać występ.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dzięki temu mieliśmy jeszcze szansę przyjrzeć się z bliska pełnowymiarowym figurkom Dave'a Mustaine'a, Davida Ellefsona, Kiko Loureiro i... No właśnie, basista już wcześniej poprosił Łukasza, by wykonał figurkę koncertującego już wówczas z Megadeth Dirka Verbeurena.

Efekty jego pracy obejrzycie na własne oczy w materiale z wizyty w redakcji serwisu Antyradio.pl:

Jakie są dalsze plany Łukasza i Maćka? Z pewnością figurkowa wersja Megadeth to jeszcze nie koniec ich niespodzianek. Już 27 sierpnia 2016 roku we Wrocławiu zagra Rammstein. Co prawda Łukasz nie zdąży do tego czasu przygotować całej niemieckiej załogi, ale uporał się już z Tillem Lindemannem, którego nie omieszkał nam pokazać.

Zobaczcie figurkowego wokalistę Rammsteina:

Więcej zdjęć znajdziecie w poniższej galerii:

Dalsze poczynania Łukasza i Maćka możecie śledzić na ich Instagramach, a także na fanpage'u KORN FAN MADE Figurines na Facebooku.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.