Polski YouTuber nagrał cover "Cross Off" Chestera Bennigtona i gitarzysty Lamb of God

Aleksandra Degórska
06.03.2019 13:14
Cover piosenki Chestera Benningtona|undefined Fot. kadr z wideo

Utwór "Cross Off" został opublikowany po śmierci Chestera Benningtona. Posłuchajcie, jak YouTuberzy poradzili sobie z tą piosenką.

W październiku 2018 Mark Morton poinformował, że kilka miesięcy przed śmiercią Chester Bennington dograł wokale do utworu "Cross Off". Artysta Lamb of God zapowiedział jednocześnie, że na rynku ukaże się jego solowy album zatytułowany "Anesthetic" na początku marca 2019. Na krążku nie zabrakło wielu muzycznych gości takich jak m.in. Jacoby Shaddix z Papa Roach, Billy Chuck z Testamentu, Myles Kennedy czy kolega Mortona z Lamb of God, Randy Blythe.

Polski YouTuber nagrał cover "Cross Off" Chestera Bennigtona i gitarzysty Lamb of God

W kawałku "Cross Off" oprócz Bennigtona zagrali również basista Paolo Gregoletto i perkusista Alex Bent z Trivium. Numer już doczekał się coveru w wykonaniu polskiego YouTubera Filiap Moeglicha. Wokalista postarał się podrobić wokal Benningtona i w nagraniu wzięli również udział gitarzysta Rafael Freitas oraz basista Rodolfo Niederauer z Brazylii.

Przeczytaj także

Sprawdźcie, jak YouTuberzy wypadli w coverze "Cross Off":

Wciąż trudno pogodzić się ze śmiercią Chestera Benningtona, nie wiadomo też do końca co dalej z Linkin Park - Mike Shinoda nie chce szukać zastępcy Chestera Benningtona. W 2018 muzyk wydał solowy album "Post Traumatic", który był jednocześnie terapią po stracie przyjaciela. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.