Slash i Myles Kennedy udostępnili utwór „Mind Your Manners”

Aleksandra Degórska
17.08.2018 16:48
Slash i Myles Kennedy z nowym utworem|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Oto kolejny kawałek zapowiadający nową płytę Slasha. Czego należy spodziewać się po tym albumie?

Fani gitarzysty Guns N' Roses są na pewno wniebowzięci. Slash wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators wydadzą płytę zatytułowaną „Living The Dream” już 21 września 2018 roku. Za produkcję odpowiedzialny jest Michael „Elvis Baskette”, który miał wpływ również na poprzedni album gitarzysty „World On Fire” z 2014 roku.

Dotychczas Slash podzielił się kawałkiem „Driving Rain”. Wraz z powoli zbliżającą się premierą nowego wydawnictwa przyszedł czas na kolejny kawałek. Muzycy udostępnili „Mind Your Manners”, o którym tak opowiedział Slash:

Napisałem ten utwór od ręki, żeby rozkręcić kapelę, gdy weszliśmy do studia w styczniu 2018. Jest to energetyczny utwór, prosty rock, który fajnie się gra. 

Sprawdźcie zatem, czy nowy kawałek Slasha i jego ekipy Was przekonuje:

Jakie jeszcze numery znajdą się na nowej płycie?

Slash & Myles Kennedy & The Conspirators - „Living The Dream”

 1. The Call Of The Wild
 2. Serve You Right
 3. My Antidote
 4. Mind Your Manners
 5. Lost Inside The Girl
 6. Read Between The Lines
 7. Slow Grind
 8. The One You Loved Is Gone
 9. Driving Rain
 10. Sugar Cane
 11. The Great Pretender
 12. Boulevard Of Broken Hearts

Album „Living In The Dream” będzie czwartym krążkiem Slasha i zarazem drugim nagranym wspólnie z z Mylesem Kennedym oraz zespołem The Conspirators. 

Wraz z nadchodzącym wydawnictwem muzycy ogłosili trasę koncertową, ale jak na razie nie mają w planach przyjazdu do naszego kraju. Polacy mogli zobaczyć Slasha w ramach koncertów Guns N' Roses, który wystąpił 20 czerwca 2017 na stadione Energa w Gdańsku oraz 3 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.