Slash zaprezentował kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Posłuchajcie utworu „Driving Rain”

Olga Konarzycka
25.07.2018 15:38
Slash|undefined Fot. EastNews/I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/Rex Features

Słynny gitarzysta opublikował pierwszy kawałek z nowej płyty „Living The Dream”. Szykuje się kolejny przebój?

Dobre wieści dla fanów Slasha. Gitarzysta Gun N’Roses właśnie zaprezentował całkiem nowy utwór. Posłuchajcie jak brzmi kawałek „Driving Rain”.

Nowy singiel Slasha – „Driving Rain”

25 lipca 2018 roku na oficjalnych profilach społecznościowych Slasha zadebiutowała piosenka „Driving Rain”. Utwór pochodzi z nagranego wraz z Mylesem Kennedym oraz brytyjską grupą The Conspirators albumu „Living The Dream”.

Posłuchajcie kawałka „Driving Rain”. Czy ma szansę zdobyć tak dużą popularność jak dotychczasowa twórczość artysty? Przypomnijmy, że jedna z najsłynniejszch piosenek grupy Guns N'Roses, „November Rain” pobiła ostatnio historyczny rekord na YouTube.

Kiedy ukaże się nowy album Slasha?

Płyta „Living The Dream” ma trafić do sklepów 21 września 2018 roku. Znajdzie się na niej 12 utworów. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Michael „Elvis Baskette”, który współpracował już ze Slashem przy wydanym w 2014 roku albumie „World On Fire”.

Zgodnie z informacją opublikowaną przez Slasha płytę oraz związane z nią gadżety można zamówić już teraz. Osoby, które dokonają zakupu otrzymają również link, za pomocą którego będzie można pobrać nowy singiel gitarzysty.

Slash w trasie koncertowej

„Living In The Dream” to czwarty studyjny album Slasha i drugi nagrany razem z Mylesem Kennedym i zespołem The Conspirators. W ramach jego promocji muzycy wyruszą w trasę koncertową. Jak na razie nie wiadomo czy ich koncert będzie można zobaczyć w Polsce.

W przeszłości gitarzysta kilkakrotnie występował w naszym kraju. Pierwszy raz miało to miejsce w 2013 roku w katowickim Spodku, a następnie w 2014 roku na krakowskiej Tauron Arenie oraz rok później w Atlas Arenie w Łodzi.

Guns N’Roses w Polsce

Slash grał również w Polsce z grupą Guns N’Roses. 20 czerwca 2017 roku wraz z Axlem Rosem i Duffem McKaganem wystąpił na stadione Energa w Gdańsku. Obecnie muzycy są w trakcie trasy koncertowej „Not In This Lifetime… Tour”. W jej ramach 3 lipca 2018 roku zagrali koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.