"Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin. Jak sobie poradziła?

Natalia Nowecka
04.03.2019 10:59
Fot. Kadr z programu Fot. . Kadr z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

W drugim odcinku 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Kasia Dąbrowska wcieliła się w postać Janis Joplin. Jak oceniono jej występ?

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program cieszący się olbrzymią popularnością, w którym ludzie ze świata show biznesu wcielają się w znanych muzyków. Jest to zadanie niezwykle trudne z uwagi na fakt, że celebryci muszą nie tylko odtworzyć ruchy i osobowość muzycznych legend, ale również możliwie jak najlepiej podrobić ich wokal. Trzeba jednak przyznać, że nierzadko efekt jest iście piorunujący, w czym swoją zasługę mają również spece od charakteryzacji, dzięki którym uczestnicy programu wyglądają niemalże identycznie, jak wokaliści, w których się wcielają.

W 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w składzie jury, oceniających występy uczestników zasiadają: Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"), Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz też: >> "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera w świetnym wykonaniu w polskiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" <<

"Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin

W drugim odcinku 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" podziwialiśmy polskich celebrytów wcielających się m.in. w Axla Rose z zespołu Guns'n'Roses, Violettę Villas, Halinę Frąckowiak i Nicki Minaj. W odcinku wystąpiła również Katarzyna Dąbrowska - aktorka, znana głównie z "Na dobre i na złe" oraz "Belfra" - wcielająca się w Janis Joplin, w piosence "Summertime". Jak wypadła w tej roli? Zarówno jury, jak i widzowie zgodnie uznali występ Katarzyny Dąbrowskiej za bardzo udany. Jeden z jurorów, Kacper Kuszewski, takimi słowami podsumował występ aktorki:

Byłaś takim żywiołem jakim ona była. Czyli udało ci się uchwycić coś, co jest tak naprawdę najtrudniejsze. Uchwycić tego wolnego, dzikiego ducha, który miał coś do wykrzyczenia do mikrofonu i robił to najpiękniej jak umiał.

Przeczytaj także

"Twoja twarz brzmi znajomo" - Kto wygrał drugi odcinek 11. edycji programu?

W drugim odcinku 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", na podium znaleźli się Kazik Mazur jako Halina Frąckowiak w piosence "Papierowy księżyc", Marta Wiejak jako Nicki Minaj w utworze "Turn me on" oraz Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin, wykonująca utwór "Summertime". Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka zostaje Marta Wiejak.

 

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.