"Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin. Jak sobie poradziła?

Natalia Nowecka
04.03.2019 10:59
Fot. Kadr z programu Fot. . Kadr z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

W drugim odcinku 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Kasia Dąbrowska wcieliła się w postać Janis Joplin. Jak oceniono jej występ?

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program cieszący się olbrzymią popularnością, w którym ludzie ze świata show biznesu wcielają się w znanych muzyków. Jest to zadanie niezwykle trudne z uwagi na fakt, że celebryci muszą nie tylko odtworzyć ruchy i osobowość muzycznych legend, ale również możliwie jak najlepiej podrobić ich wokal. Trzeba jednak przyznać, że nierzadko efekt jest iście piorunujący, w czym swoją zasługę mają również spece od charakteryzacji, dzięki którym uczestnicy programu wyglądają niemalże identycznie, jak wokaliści, w których się wcielają.

W 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w składzie jury, oceniających występy uczestników zasiadają: Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"), Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz też: >> "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera w świetnym wykonaniu w polskiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" <<

"Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin

W drugim odcinku 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" podziwialiśmy polskich celebrytów wcielających się m.in. w Axla Rose z zespołu Guns'n'Roses, Violettę Villas, Halinę Frąckowiak i Nicki Minaj. W odcinku wystąpiła również Katarzyna Dąbrowska - aktorka, znana głównie z "Na dobre i na złe" oraz "Belfra" - wcielająca się w Janis Joplin, w piosence "Summertime". Jak wypadła w tej roli? Zarówno jury, jak i widzowie zgodnie uznali występ Katarzyny Dąbrowskiej za bardzo udany. Jeden z jurorów, Kacper Kuszewski, takimi słowami podsumował występ aktorki:

Byłaś takim żywiołem jakim ona była. Czyli udało ci się uchwycić coś, co jest tak naprawdę najtrudniejsze. Uchwycić tego wolnego, dzikiego ducha, który miał coś do wykrzyczenia do mikrofonu i robił to najpiękniej jak umiał.

Przeczytaj także

"Twoja twarz brzmi znajomo" - Kto wygrał drugi odcinek 11. edycji programu?

W drugim odcinku 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", na podium znaleźli się Kazik Mazur jako Halina Frąckowiak w piosence "Papierowy księżyc", Marta Wiejak jako Nicki Minaj w utworze "Turn me on" oraz Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin, wykonująca utwór "Summertime". Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka zostaje Marta Wiejak.

 

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.