T.Cover: Kult w coverze „Mecz”

Aleksandra Degórska
27.12.2017 10:25
T.Cover: Kult w coverze „Mecz” Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wcześniej to T.Love nagrał cover utworu Kultu, teraz Kult postanowił złożyć życzenia urodzinowe grając numer grupy Muńka. 

T.Cover to urodzinowa akcja T.Love, który postanowił swoje 35-lecie świętować w nietypowy sposób. Za utwory kapeli wzięli się przedstawiciele polskiego przemysłu muzycznego, by zaprezentować zupełnie nowe wersje znanych szlagierów. W akcji wziął również zespół Kult.

Zespół Kazika również świętuje 35-lecie i w ramach urodzinowego prezentu od T.Love otrzymał cover „Polska”. Kult natomiast postanowił się odwdzięczyć wykonując utwór z płyty „Prymityw”.

Posłuchajcie zatem, jak grupa wypadła w piosence T.Love zatytułowanej „Mecz”.

Covery spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów T.Love. Dotychczas w ramach akcji Kasia Nosowska scoverowała „King”, Dawid Podsiadło przerobił utwór „Bóg”, natomiast Kamil Bednarek zaśpiewał kawałek „Stokrotka”.

Łąki Łan zaprezentował dwie wersje „I Love You”, Acid Drinkers wziął się za „Nie, nie, nie”, Sokół zarapował piosenkę „Warszawa”, zaś Bacteryazz zagrał cover „Pracuj albo głoduj”. To się nazywa porządne świętowanie urodzin.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.