T.Love wyda album „T.Cover”. Jakie covery trafią na płytę?

Aleksandra Degórska
22.10.2018 11:36
T love zapowiedział płytę z coverami|undefined Fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Akcja T.Cover spodobała się fanom na tyle, że grupa postanowiła wydać covery na specjalnej płycie.

Z okazji 35. rocznicy debiutu T.Love, zespół wpadł na ciekawy pomysł, jak można hucznie obchodzić swoje urodziny. Wymyślono akcję T.Cover, w której wzięły udział zarówno znane gwiazdy polskiej sceny, jak i młodzi muzycy. Jak sama nazwa wskazuje, artyści nagrywali covery piosenek T.Love, które zespół udostępniał na swoim profilu na Facebooku.

T.Love wyda płytę z coverami w ramach akcji T.Cover

Akcja spotkała się z bardzo dobrym odzewem wśród fanów T.Love oraz wielbicieli artystów coverujących znane utwory - chociażby interpretacja piosenki „Bóg” Dawida Podsiadły ma już ponad milion wyświetleń.

T.Love postanowił zatem, że covery trafią na płytę, która pojawi się na sklepowych półkach 16 listopada 2018. Tak Muniek Staszczyk opowiedział o tym wydawnictwie:

Mam dla Was przyjemną wiadomość, która mnie też osobiście cieszy. Już 16 listopada ukaże się an rynku „T.Cover” z wersjami utworów T.Love nagranych przez różnych naszych kolegów, artystów zaprzyjaźnionych. Była to akcja związana z 35-leciem bandu, który przypadał na 2017 rok. Są tam ciekawe wersje wielu, wielu różnorodnych artystów.

Więcej szczegółów znajdziecie w poście T.Love na ich oficjalnym profilu na Facebooku.

Płyta „T.Cover” - tracklista

Na albumie znajdą się m.in. „Nie, nie, nie” w wersji Acid Drinkers, „I Love You” Łąki Łan, „King” Kasi Nosowskiej, „Nie, nie, nie” Xxanaxx czy „Gnijący świat” w interpretacji Mietalla Walusia.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.