Czy wiesz, że: Tomasz Karolak jest fanem Batushki

20.12.2019 13:24
Tomasz Karolak|undefined Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

W internecie nic nie ginie. Fani Batushki zwrócili uwagę na Insta stories Tomasza Karolaka, który okazuje się być fanem kapeli.

Barushka jedna, Batushka druga... od grudnia 2018 trwa spór między Bartłomiejem Krysiukiem i Krzysztofem Drabikowskim. Obaj artyści domagają się prawa użytkowania nazwy zespołu na wyłączność. Tymczasem zespół Bartłomieja Krysiuka wydał album "Hospodi", zaś kapela Drabikowskiego "Pahnidę". Fani podzielili się na dwa obozy, spór muzyków stał się dobrym powodem do żartów i memów. Którą Batushkę wspieracie? Okazuje się, że fanem kapeli Krysiuka jest... Tomasz Karolak.

Tomasz Karolak jest fanem Batushki

Skąd to wiadomo? Aktor udostępnił na swoim insta stories utwór Batushki "Pierwyj Czas" i napisał, że utwór jest "sztosem".

foto: Instagram/Tomasz Karolak Fot. foto: Instagram/Tomasz Karolak
Przeczytaj także

Nie umknęło to fanom Batushki Drabikowskiego, którzy zaczęli żartować, że najpierw zespół Krysiuka musiał odwołać trasę... a teraz jeszcze poleca jego piosenki Tomasza Karolaka. 

Najnowsze płyty obu Batushek zostały docenione w prestiżowym zestawieniu najlepszych albumów metalowych 2019 roku stworzonym przez Metal Hammer. Na liście znalazł się również krążek Mgły - "Age Of Excuse".  

Zobacz także: Trzy polskie płyty znalazły się w prestiżowym zestawieniu najlepszych albumów metalowych 2019 roku 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.