Tommy Lee z Mötley Crüe został pobity przez syna. 21-latek uciekł przed policją

Aleksandra Degórska
08.03.2018 11:19
Tommy Lee z Mötley Crüe został pobity przez syna. 21-latek uciekł przed policją Fot. AdMedia / Splash News/EAST NEWS

Perkusista kapeli wyznał, że został zaatakowany przez syna wieczorem 5 marca 2018. O co mogli się pokłócić?

Wszystko zaczęło się, gdy Tommy Lee udostępnił zdjęcie na Instagramie, które wywołało burzę. Nic dziwnego, że perkusista skasował wkrótce fotografię. Na zdjęciu pokazał bowiem krwawiącą wargę z takim opisem:

Moje serce jest złamane. Możesz dać swoim dzieciom wszystko, o czym tylko mogli marzyć i nadal mogą to wykorzystać przeciwko tobie.

Muzyk Motley Crue pobity przez syna

Muzyk pokłócił się ze swoim 21-letnim synem Brandonem. Jego matką jest Pamela Anderson. Portal TMZ podał informację, że do bójki doszło, gdy Tommy Lee był pijany, ale muzyk temu zaprzeczył:

Moja narzeczona i ja byliśmy w łóżku, gdy mój syn wpadł do pokoju i mnie zaatakował. Powiedziałem, żeby opuścił dom, a on mnie uderzył, straciłem przytomność. Uciekł przed policją, tak wygląda prawda.

Do zajścia doszło 5 marca 2018 roku, Lee trafił do szpitala jeszcze tej samej nocy. Muzyk jest zaręczony z 31-letnią Brittany Furlan, która tak skomentowała ten wypadek:

Przemoc nigdy nie jest wyjściem, w żadnej sytuacji. Ludzie muszą się nauczyć rozmawiać, a nie uderzać pięścią. To nie jest konieczność i nie rozwiązuje niczego.

Co ciekawe ostatnio Pamela Anderson poruszyła temat przemocy ze strony Tommy'ego Lee w programie Piersa Morgana. Do sytuacji doszło w 1998 roku, muzyk został skazany na 6 miesięcy więzienia.

Lee skomentował wywiad Pameli w następujący sposób na Twitterze:

Myślę, że powinna znaleźć sobie inny temat do rozmów, aniżeli nadal prać stare brudy. Nic ciekawego się u niej nie dzieje, więc robi to dla atencji. Podpisano „Znęcacz” (do którego codziennie wypisuje i prosi, by do niej wrócił)

TMZ twierdzi, że sprzeczka pomiędzy Lee, a jego synem była spowodowana właśnie przez ten komentarz.

Film o Motley Crue

Produkcja zatytułowana „The Dirt” powstaje na podstawie książki pod tym samym tytułem i za film odpowiedzialna jest platforma Netflix. Perkusistę zespołu Tommy'ego Lee zagra raper Machine Gun Kelly, natomiast Douglas Booth wystąpi jako basista Nikki Sixx. We frontmana Vince'a Neil'a wcieli się znany z serialu „The Punisher” Daniel Webber, zaś Iwan Rheon pojawi się jako Mick Mars.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.