Jak Tommy Lee zareagował na dzieciaki reagujące na Mötley Crüe?

Maciej Koprowicz
17.08.2017 14:21
Jak Tommy Lee zareagował na dzieciaki reagujące na Mötley Crüe? Fot. kadr z wideo

Maluchy nigdy nie boją się powiedzieć, co naprawdę myślą. Jak spodobała im się muzyka Mötley Crüe i co na to Tommy Lee?

Nikt nie jest tak szczery, jak dzieciaki. Jeśli coś im się nie podoba – lub przeciwnie – nie wahają się o tym mówić prosto z mostu. Korzystają z tego twórcy youtube’owego kanału FBE. Ich cykliczny program „Kids React!” zdobył w sieci wielką popularność. Jego ideą jest prezentowanie małolatom wideoklipów słynnych zespołów muzycznych. Dzieciaki nie mają żadnych skrupułów, by surowo oceniać wielkie gwiazdy i robią to w bardzo zabawny sposób.

Jeszcze weselej robi się, gdy z ich opiniami skonfrontowany zostaje muzyk, którego twórczość i wizerunek poddane były surowej krytyce najmłodszych. Tym razem posłuchać zdania dzieci o Mötley Crüe mógł były perkusista tego sztandarowego zespołu glam metalu, Tommy Lee. „Czy oni noszą peruki?”. „Zrzyna z Kiss”. „Nie wiadomo, czy to chłopak, czy dziewczyna” – między innymi te komentarze bardzo rozbawiły Tommy’ego. Ale chyba najtrafniej istotę grupy uchwyciła dziewczynka, która stwierdziła:

Nigdy nie widziałam tak zwariowanego zespołu w całym moim siedmioletnim życiu.

Zobaczcie, jak najmłodsi skomentowali muzykę i charakterystyczny image Mötley Crüe, a także popisowy numer perkusisty – grę w środku obrotowego sześcianu do góry nogami:

Wygadane dzieciaki wzięły już wcześniej na tapetę takie zespoły, jak AC/DC, Guns N’ Roses, Nirvana, Iron Maiden, Queen, Red Hot Chili Peppers i Linkin Park. Dla równowagi, możecie przekonać się, jak seniorzy odebrali muzykę System of a Down i Bring Me The Horizon.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.