Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Uczestnicy udawali Agnieszkę Chylińską i wokalistę Oddziału Zamkniętego

Aleksandra Degórska
22.10.2018 12:19
Twoja twarz brzmi znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak gwiazdy poradziły sobie z utworami Agnieszki Chylińskiej i Krzysztofa Jaryczewskiego.

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo gwiazdy polskiego show biznesu muszą udawać znanych muzyków. Nie jest to łatwe zadanie, bo nie dość, że trzeba odwzorować sceniczne ruchy artysty, to również uczestnik musi podrobić charakterystyczny wokal muzyka. W każdym odcinku gwiazdy zmieniają się nie do poznania dzięki specjalnej charakteryzacji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Adriana Kalska w roli Agnieszki Chylińskiej

Aktorka Adriana Kalska wcielała się już w rolę Joe Cockera. Natomiast w 7. odcinku musiała udawać Agnieszkę Chylińską śpiewającą „Jestem winna”. Uczestniczka została wprowadzona na scenę przez policję i odegrała scenkę, jak odpowiada na pytania ciekawskich dziennikarzy. Czy Kalskiej udało się dobrze podrobić chrypkę Chylińskiej?

Zobaczcie, jak aktorka wypadła w tej roli:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Michalina Sosna jako Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego

29-letnia aktorka Michalina Sosna w 7.odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewała utwór „Andzia i ja” Oddziału Zamkniętego wcielając się w Krzysztofa Jaryczewskiego. Kobietom trudno jest podrabiać męski wokal. Czy aktorka poradziła sobie z nieprostym zadaniem?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 : Rockowe i metalowe gwiazdy

W 10. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczyliśmy gwiazdy w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona, jak również słynnego muzyka Genesis Phila Collinsa oraz Liama Gallaghera i Bono. Natomiast Mateusz Ziółko udawał wokalistę grupy Scorpions.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.