"Twoja twarz brzmi znajomo": Szatan zaśpiewał "Smoke On The Water"

Kamil Kacperski
05.11.2018 11:43
"Twoja twarz brzmi znajomo": Szatan zaśpiewał "Smoke On The Water" Fot. kadr z wideo

Piekielnie dobre wykonanie przeboju Deep Purple? A może za taki występ Szatan powinien trafić do piekła? Posłuchajcie, jak wokalista poradził sobie z klasykiem rocka.

Kolejny sezon programu "Twoja twarz brzmi znajomo" powoli dobiega końca. W tym roku mogliśmy już usłyszeć "parodie" m.in. Liama Gallaghera, Bono, Zbigniewa Wodeckiego czy Agnieszki Chylińskiej. Do galerii rockowych sław, które naśladowali uczestnicy programu Polsatu, dołączył w sobotę 3 listopada 2018 roku Ian Gillan z Deep Purple, w którego wcielił się Rafał Szatan.

Mężczyzna wykonał jeden z najbardziej znanych utworów w historii - "Smoke On The Water". Zobaczcie jak Rafał Szatan poradził sobie z klasykiem Deep Purple:

Kto wygrał nowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Do finałowego odcinka produkcji Polsatu trafili Marek Molak, Mateusz Ziółko, Adriana Kalska oraz wspomniany Rafał Szatan. Program wygrał Boogie z zespołu Łobuzy, który wcielił się w Drake'a. Discopolowy wokalista zaśpiewał "Hotline Bling", jeden z największych przebojów 2017 roku:

W tym samym odcinku wystąpiła również Honorata Skarbek, która wcieliła się w wokalistkę Evanescence, Amy Lee:

Kiedy finał 10. sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Ostatni, finałowy odcinek z Markiem Molakiem, Mateuszem Ziółko, Adrianą Kalską oraz Rafałem Szatanem zobaczymy na antenie Polsatu już 10 listopada 2018 roku. Poprzedni sezon wygrał Filip Lato, który w finale wcielił się w Roberta Planta z Led Zeppelin. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.