Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Uczestnik w roli wokalisty Scorpions zachwycił jurorów

Aleksandra Degórska
22.10.2018 10:18
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Ziółko jako Klaus Meine|undefined Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak Mateusz Ziółko wykonał cover Scorpions „Still loving you”.

Jednym z uczestników, który często powoduje, że sędziom programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo opadają szczęki, jest Mateusz Ziółko. Wokalista doprowadził jurorów do łez udając Zbigniewa Wodeckiego, jak również zachwycił publiczność wcielając się w rolę Grzegorza Markowskiego.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Mateusz Ziółko jako Klaus Meine z grupy Scorpions

W 7. odcinku Mateusz Ziółko kolejny raz wcielił się w postać ze świata rocka. Tym razem musiał zaśpiewać słynną balladę Scorpions „Still loving you”. Gdy uczestnik tylko pojawił się na scenie, mocno zaciekawił jury, bo rzeczywiście przypominał wokalistę grupy Scorpions. Natomiast, gdy zaczął śpiewać jeden z jurorów przyznał się, że ma ciarki na całym ciele.

Sprawdźcie, czy i Was poruszy to wykonanie:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 : Rockowe i metalowe gwiazdy

W 10. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie zabrakło też rockowego akcentu. Dotychczas zobaczyliśmy gwiazdy w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona, jak również słynnego muzyka Genesis Phila Collinsa oraz Liama Gallaghera i Bono. Uczestnicy wcielili się w Lenny'ego Kravitza i Joe Cockera.

Natomiast Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta z Led Zeppelin.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.