Uczestniczka talent show udawała Bono. Jak wypadła w piosence U2?

Aleksandra Degórska
01.04.2019 14:03
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Bono|undefined Fot. kadr z wideo

Kobieta zaśpiewała "I Still Haven't Found What I'm Looking For". Czy udało się jej podrobić głos Bono?

Katarzyna Dąbrowska nie ma ostatnio szczęścia w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bo często wciela się w męską postać. Nie jest to proste zadanie, szczególnie pod względem wokalnym. Jednak polska aktorka poradziła sobie z rolą wokalisty Radiohead czy Chrisa Isaaka. W ostatnim odcinku musiała natomiast zagrać Bono.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Katarzyna Dąbrowska jako Bono

Na karaoke przy piosenkach U2 większość osób wymięka, w końcu skala Bono powoduje, że można się udusić naśladując jego wokal. Jak zatem z repertuarem irlandzkiej kapeli poradziła sobie Katarzyna Dąbrowska? Gdy aktorka weszła na scenę, jurorzy od razu zwrócili uwagę na to, że porusza się identycznie jak mężczyzna. Czy jednak wokalnie udało się jej podrobić Bono? Przekonajcie się sami:

Przeczytaj także

W tym samym odcinku zobaczyliśmy również Antka Smykiewicza w roli Jánosa Kóbora z zespołu Omega. Uczestnik programu wykonał największy przebój kapeli, czyli "Gyöngyhajú lány" ("Dziewczyna o perłowych włosach").

Rockowe covery w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11

W talent show polskie gwiazdy wcielają się w słynnych muzyków, zarówno polskich, jak i zagranicznych, reprezentujących różne gatunki muzyczne. Co za tym idzie, nie brakuje również występów, które mogą zainteresować rockmanów. W 11 sezonie programu uczestnicy udawali m.in. Chada Kroegera, Marilyna Mansona, Kazika czy Axla Rose'a.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.