Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w wokalistę Radiohead

Aleksandra Degórska
25.03.2019 11:21
Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Kobieta w roli frontmana Radiohead? Aktorka zachwyciła swoim występem jurorów programu. Czy i Wam spodoba się taki cover Radiohead?

Niejeden z nas na pewno kiedyś przebrał się za swojego idola i udawał jego styl bycia oraz śpiew. Zadanie nie jest łatwe, ale przynosi wiele radości. Podobnie jest w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie uczestnicy muszą się upodobnić do znanych gwiazd i na pewno czują sporą presję, bo ich występy są oceniane przez jurorów oraz publiczność. Szczególnie trudno mają kobiety, które muszą udawać mężczyzn - podrobienie męskiego głosu przez panie jest niezwykle ciężkie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Katarzyna Dąbrowska wcieliła się w wokalistę Radiohead

Katarzyna Dąbrowska, aktorka, znana głównie z "Na dobre i na złe" oraz "Belfra" wcieliła się dotychczas m.in. w Janis Joplin. W 5. odcinku zagrała wokalistę Radiohead i wykonała największy hit zespołu, czyli "Creep". Kobieta musiała oddać nonszalancki styl bycia Thoma Yorke'a, jak również wokalnie podrobić jego barwę głosu.

Przeczytaj także

Jurorzy zwrócili uwagę, że Dąbrowska idealnie wczuła się w swoją rolę i otrzymała brawa na stojąco. Posłuchajcie, jak aktorka poradziła sobie z przebojem Radiohead:

Przeczytaj także

Rockowe covery w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11

Fani rockowych brzmień nie będą zawiedzeni oglądając talent show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Iga Kreft wcieliła się w Axla Rose'a, natomiast Ela Romanowska zaśpiewała przebój Budki Suflera. Nie zabrakło też sobowtórów Kazika czy Stinga.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.