Jak brzmi "Unsainted" Slipknota na skrzypcach? Nastolatka zaskoczyła wszystkich [WIDEO]

04.10.2019 11:29
Slipknot |undefined Fot. . kadr z wideo Slipknot - Unsainted VIOLIN COVER!/YouTube

Fani Slipknota uwielbiają coverować utwory kapeli. Tym razem jedna z fanek postanowiła zagrać ich piosenkę na skrzypcach. 

Slipknot powrócił z nowym wydawnictwem po kilkuletniej przerwie. W sierpniu 2019 roku światło dzienne ujrzała płyta "We Are Not Your Kind", a fani zwariowali. W sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej filmików z coverami utworów zespołu. W serwisie YouTube jest masa nagrań, na których nawet 8-letnie dzieci wykonują piosenki Slipknota. Pod koniec sierpnia 2019 roku pisaliśmy o wiolonczeliście, który nagrał cover "Devil In I". Teraz przyszedł czas na młodą skrzypaczkę. 

Jak brzmi "Unsainted" Slipknota na skrzypcach? Nastolatka zaskoczyła wszystkich [WIDEO]

M Drako to metalowa skrzypaczka, a na jej kanale na YouTubie znajduje się masa filmików, na których coveruje piosenki różnych zespołów. Okazuje się, że dziewczyna jest fanką Lamb of God, Avenged Sevenfold i oczywiście... Slipknota.

Przeczytaj także

"Unsainted" to piosenka, która znalazła się na "We Are Not Your Kind" i była pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo. Może M Drako wystąpi kiedyś na scenie razem z zespołem? Marzenia się spełniają, a przekonała się o tym 14-letnia Maren Alford, która została dostrzeżona przez perkusistę Slipknota. Muzyk zaprosił nastolatkę na próbę i koncert. 

Zobacz także: Corey Taylor tłumaczy, dlaczego Tool tak późno udostępnił swoją muzykę w serwisach streamingowych

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.